Dzisiaj jest: 25.4.2019, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Uderzył w auto bo jechał za blisko. Zdarzenie w miejscowości Kikorze

Dodano: rok temu Czytane: 3052

Kolizja w miejscowości Kikorze

Uderzył w auto bo jechał za blisko. Zdarzenie w miejscowości Kikorze

Jak informuje Oficer Prasowy KPP w Goleniowie st. asp. Julita Filipczuk- dziś parę minut po godzinie 8 funkcjonariusze policji zostali wezwani na miejsce zdarzenia drogowego, mającego miejsce w miejscowości Kikorze.

Na miejscu stwierdzono kolizję dwóch pojazdów, której przyczyną było niezachowania bezpiecznej odległości pojazdu marki VW Golf przed poprzedzającym go Passatem, co skutkowało najechaniem na auto.

W jednym z pojazdów znajdowało się 6-letnie dziecko, które po zdarzeniu uskarżało się na ból głowy. Po przebadaniu na miejscu przez ratowników medycznych małoletni pasażer, z podejrzeniem urazu głowy został przetransportowany do szpitala w Szczecinie, gdzie na szczęście nie stwierdzono poważnych obrażeń.

Na miejsce zostali wezwani także strażacy, którzy zneutralizowali płyny eksploatacyjne, mogące zagrozić bezpieczeństwu innych pojazdów oraz uprzątnęli jezdnię.

Pamiętajmy, że w myśl Kodeksu Drogowego, każdy kierowca jest zobowiązany do utrzymywania bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go pojazdu, niezbędnego do uniknięcia zderzenia w razie hamowania lub zatrzymania się auta jadącego przed nami. Zachowajmy więc ostrożność i rozwagę podróżując samochodem.


 
Źródło: Policja
Polecane