Dzisiaj jest: 22.5.2019, imieniny: Emila, Neleny, Romy

Przekroczyli prędkość- stracili uprawnienia

Dodano: rok temu Czytane: 1945

W miniony weekend policjanci goleniowskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy kolejnym 7 kierowcom, którzy przekroczyli prędkość powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym.

Przekroczyli prędkość- stracili uprawnienia


W miniony piątek w miejscowości Korytowo policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy 47-letniemu mieszkańcowi Polic, który przejeżdżał przez miejscowość z prędkością 102 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość o 52 km/h.

Następnego dnia uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi straciło 4 kierowców. 3 z nich przekroczyło prędkość w miejscowości Dębice. 26-latek z gminy Nowogard jechał o 68 km/h za szybko, 34-letni mieszkaniec Stargardu przekroczył dozwoloną prędkość o 62km/h, a jego młodszy kolega o 55 km/h. W tym dniu patrol drogówki zatrzymał prawo jazdy także 29-latkowi ze Stargardu, który pędził przez Korytowo z prędkością 133 km/h, tj. o 83 km/h za szybko.

W niedzielne popołudnie w miejscowości Rurzyca 72-letni szczecinianin przekroczył dozwoloną prędkość o 63 km//h, a w miejscowości Pogrzymie 63-letni mieszkaniec Maszewa o 62 km/h. Obaj mężczyźni musieli pożegnać się z prawem jazdy na najbliższe 3 miesiące.

Przypominamy, że już od ponad 3 lat obowiązują zaostrzone przepisy dotyczące piratów drogowych. Na ich mocy policjanci zatrzymują prawa jazdy kierowcom, którzy przekraczają dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o więcej niż 50 km/h.
Źródło: Policja
Polecane