Dzisiaj jest: 6.8.2020, imieniny: Jakuba, Sławy, Wincentego

Zbigniew Zamachowski zaszczyci nas swoją obecnością podczas Festiwalu "Lato z Muzami"

Dodano: 2 lata temu Czytane: 1164

Zbigniew Zamachowski gościem Festiwalu "Lato z Muzami"

Zbigniew Zamachowski zaszczyci nas swoją obecnością podczas Festiwalu "Lato z Muzami"


22 lipca recital Zbigniewa Zamachowskiego „Nie tylko o miłości” będzie jednym z wydarzeń wieńczących 22. Festiwal Filmu Muzyki Malarstwa „Lato z Muzami” w Nowogardzie. Nieco wcześniej aktor spotka się z widzami festiwalu, by porozmawiać o swojej długoletniej karierze i planach na przyszłość.

Bardzo ceniony i lubiany przez widzów Zbigniew Zamachowski to wybitny aktor teatralny i filmowy, ale też osobowość o wielkim talencie muzycznym. Będzie się można o tym przekonać podczas recitalu „Nie tylko o miłości”. Perfekcyjna technika i kultura wokalna sprawiają, że wykonywane przez artystę piosenki na długo zostają w pamięci. W koncercie znajdują się utwory autorskie Zbigniewa Zamachowskiego oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców tej klasy, co: Jerzego Wasowskiego, Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego, Włodzimierza Korcza, Jaromira Nohavicy, Krzesimira Dębskiego, Jerzego Satanowskiego, Edwarda Stachury, Piotra Bukartyka i wielu innych. Wykonawca śpiewa również utwory pochodzące z przedstawienia Teatru Syrena „Zamach na MoCarta” z przebojem „Kobiety jak te kwiaty”. Zbigniewowi Zamachowskiemu towarzyszy w programie pianista, kompozytor i aranżer – Roman Hudaszek.

Recital Zbigniewa Zamachowskiego będzie jednym z wydarzeń kończących tegoroczny festiwal „Lato z Muzami”. Tego samego dnia, w niedzielę 22 lipca o godzinie 16:00, aktor spotka się z widzami. Ze Zbigniewem Zamachowskim porozmawiamy o jego aktorskiej i muzycznej karierze, o życiu w blasku fleszy, marzeniach i planach na przyszłość.

Na festiwalu „Lato z Muzami” będzie można obejrzeć także Zbigniewa Zamachowskiego w dwóch znakomitych filmowych kreacjach aktorskich. W piątek 20 lipca w godzinach późnowieczornych, w kinie plenerowym zaprezentujemy debiut aktorski Zbigniewa Zamachowskiego zatytułowany „Wielka majówka”. Dzień później w tym samym miejscu obejrzeć będzie można aktora w filmie „Zmruż oczy”, bodajże jego najlepszej roli. Dzieciom zaś przypomnimy Zbigniewa Zamachowskiego w roli Ogra w klasycznym i nieśmiertelnym „Shreku”.

Kalendarz wydarzeń związanych z wizytą Zbigniewa Zamachowskiego na „Lecie z Muzami”:

20 lipca, seans plenerowy filmu „Wielka majówka” reż. Krzysztof Rogulski | Scena przy NDK

21 lipca, seans plenerowy filmu „Zmruż oczy” reż. Andrzej Jakimowski | Scena przy NDK

22 lipca, seans filmu dla dzieci „Shrek” | Kino Orzeł

22 lipca, godzina 16:00, spotkanie ze Zbigniewem Zamachowskim | Kino Orzeł

22 lipca, godzina 19:00, recital „Nie tylko o miłości” | Kino Orzeł

Źródło: NDK
Polecane