Dzisiaj jest: 18.1.2019, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Ulica Cmentarna już jest jednokierunkowa

Dodano: 9 miesięcy temu Czytane: 3851

Zgodnie z ustawionym oznakowaniem przez ulicę Cmentarną można przejechać wyłącznie od strony skrzyżowania z ul. Młynarską.

Ulica Cmentarna już jest jednokierunkowa

Ulica Cmentarna w Nowogardzie od zeszłego tygodnia jest już ulicą jednokierunkową. Zgodnie z ustawionym oznakowaniem przez ulicę Cmentarną można przejechać wyłącznie od strony skrzyżowania z ul. Młynarską. Na skrzyżowaniu z ul. Mickiewicza stoi znak, informujący o zakazie wjazdu.

Ponadto zostały wyznaczone znakami pionowymi miejsce przeznaczone do parkowania pojazdów. Parkujemy od strony cmentarza.


Mimo, że upłynęło kilka dni od kiedy ustawione zostały znaki informujące o zmianie organizacji ruchu, część kierowców w dalszym ciągu wjeżdża pod zakaz od ulicy Mickiewicza.

Apelujemy do kierowców, którzy przyzwyczaili się do poprzedniej organizacji, aby zwracali uwagę na nowe oznakowanie obowiązujące w tym rejonie.

Decyzja o zamknięciu dla ruchu kierunku jazdy od ulicy Mickiewicza zapadła w starostwie po skagach mieszkańców, radnych i przedsiębiorców, świadczących usługi przy cmentarzu. Ma to poprawić bezpieczeństwo zarówno pieszych jak  kierowców, którzy do tej pory uskarżali się na częsty brak możliwości swobodnego przejazdu tą ulicą.


Zdjęcia nadesłane przez internautów.
 


Polecane