Dzisiaj jest: 19.9.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Goleniowscy policjanci "spoKREWnieni służbą"

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 578

Po raz kolejny goleniowscy policjanci przyłączyli się do zbiórki krwi w hołdzie Żołnierzom Wyklętym i postanowili honorowo oddać krew, aby podzielić się tym co najcenniejsze -krwią, która ratuję życie

Goleniowscy policjanci "spoKREWnieni służbą"

W ubiegłą sobotę funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie, po raz kolejny wsparli oogólnopolską akcję "spoKREWnieni służbą", nad którą patronat objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, oraz Minister Obrony Narodowej. Cele wspomnianej akcji jest upamiętnienie i oddanie hołdu żołnierzom - bohaterom zbrojnego podziemia, którzy przelali krew w obronie Niepodległości Polski.
 

W ramach akcji "spoKREWnieni służbą" na terenie całej Polski organizowane są zbiórki poboru krwi. Chociaż przedsiewzięcie ma na celu mobilizację służb mundurowych, to jest to również okazaja dla wszystkich, którzy  oddając krew, chcą pomóc innym.
 

Policjancji goleniowskiej policji jak zawsze, aktywnie włączyli się w akcję oddania krwi. W ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa,mundurowi po wypełnieniu krótkiego kwestionariusza i kilkumintowych badaniu usiedli na fotelach i oddali 450 ml krwi.

Cała akcja pokazuję,  że potrafimy i chcemy pomagać. Pamiątajmy, że krew to najceniejszy z darów, którym możemy się dzielić,  ratując zdrowie i życie innych.

Źródło: Policja
Polecane
Na którego z kandydatów na burmistrza Nowogardu oddasz swój głos w wyborach samorządowych? ---------> Weź udział w ankiecie i podziel się z nami swoją opinią!