Dzisiaj jest: 18.3.2018, imieniny: Edwarda, Narcyza, Zbysława

Nowe auto dla niepełnosprawnych w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Nowogardzie

Dodano: tydzień temu Czytane: 795

UROCZYSTE PRZEKAZANIE NOWEGO SAMOCHODU DLA SOSW W NOWOGARDZIE

Nowe auto dla niepełnosprawnych w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Nowogardzie
W dniu 12.03.2018 r. Starosta Goleniowski Tomasz Kulinicz uczestniczył w uroczystym przekazaniu samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowogardzie. W uroczystości przekazania pojazdu uczestniczyli także: Dyrektor SOSW- Joanna Wardzińska, nauczyciele oraz uczniowie z ośrodka. Po przemówieniach i podziękowaniach, nastąpiło odmówienie modlitwy oraz poświęcenie pojazdu przez Ks. Proboszcza Kazimierza Łukjaniuka, a następnie oficjalne przekazanie przez Starostę kluczyków na ręce pani dyrektor. Fabrycznie nowy samochód marki Opel Vivaro to 9 osobowy mikrobus przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych.

Całkowity koszt zakupu  wyniósł 122 142,00 zł, gdzie Powiat Goleniowski otrzymał dofinansowanie o łącznej kwocie 60 000,00 zł.

Mamy nadzieję, że nowy pojazd w pełni zabezpieczy potrzeby  Ośrodka Szkolno-Wychowawczego związanego z przewozem osób, a także przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa, komfortu i wygody podczas transportu. 
 


Źródło: Powiat Goleniów
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane