Dzisiaj jest: 16.12.2018, imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Dachowała z dwójką dzieci

Dodano: rok temu Czytane: 5734

Z dość groźnie wyglądającego zdarzenia uczestnicy na szczęście wyszli bez szwanku

Dachowała z dwójką dzieci
Do zdarzenia doszło dziś około 7.45, na drodze między Nowogardem a Truskolasem. Autem podróżowała kobieta z dwójką dzieci w wieku 2 i 5 lat.  - Z ustaleń wynika, że kobieta kierująca pojazdem, jadąca w stronę Nowogardu, przed Miętnem, nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, utraciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg w wyniku czego jej auto dachowało- mówi Oficer Prasowy KPP w Goleniowie st.asp. Julita Filipczuk
 
Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia. Ratownicy medyczni udzielili poszkodowanym pomocy medycznej na miejscu. 27 letnia kobieta kierująca pojazdem ukarana została mandatem karnym w wysokości 250 zł. W związku ze zdarzeniem interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, dwie karetki pogotowia oraz patrol policji.
 
Po raz kolejny apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do panujących warunków. Na drogach w całym regionie panują złe warunki. Po kilkugodzinnym ociepleniu drogi w nocy i nad ranem mogą być oblodzone. Miejscami już teraz jest bardzo ślisko.

Polecane