Dzisiaj jest: 18.3.2018, imieniny: Edwarda, Narcyza, Zbysława

Nowogard:Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Dodano: miesiąc temu Czytane: 2598

Sąd Rejonowy w Goleniowie zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Nowogard:Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków
 

Skuteczna praca kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, doprowadziła do zatrzymania na terenie Nowogardu mężczyzny, który był w posiadaniu znacznych ilości środków odurzających. Sąd Rejonowy w Goleniowie zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.
 

Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie zgromadzili informacje z których wynikało, że 39-latek na stałe przebywający poza granicami kraju, znajduje się w Nowogardzie i może być w posiadaniu większej ilości narkotyków. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez mężczyznę, informacje te potwierdziły się. Policjanci znaleźli i zabezpieczyli  znaczne ilości środków odurzających w postaci marihuany i amfetaminy.
 

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Po zebraniu przez policjantów z Nowogardu niezbędnego materiału dowodowego, 39-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu, najbliższe 3 miesiące sprawca spędzi w areszcie. Za popełnione przestępstwo, mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
 

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane