Dzisiaj jest: 18.2.2018, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

Włamali się do kościelnej skarbonki w Nowogardzie

Dodano: tydzień temu Czytane: 2657

Policjanci z Nowogardu zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o dokonanie kradzieży z włamaniem do kościelnej skarbonki, z której zabrali 38 zł.

Włamali się do kościelnej skarbonki w Nowogardzie

Policjanci z Nowogardu zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o dokonanie kradzieży z włamaniem do kościelnej skarbonki, z której zabrali 38 zł. 22-latkowie usłyszeli już zarzut, do którego przyznali się. Grozi im do 10 lat więzienia.
 

Mundurowi otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży pieniędzy ze skarbonki w jednym z kościołów na terenie Nowogardu. Sprawcy, aby zabrać datki, wyłamali zamek do drzwi skarbonki. Szybko wpadli w ręce policjantów, bo w świątyni zainstalowana była kamera. Zarejestrowała ona 2 młodzieńców w kapturach, którzy weszli do kościoła i jak się okazało nie po to, by pomodlić się. Ze skarbonki zabrali 38 złotych.

Na podstawie zapisu z monitoringu oraz poczynionych w tej sprawie ustaleń, dzielnicowi z Nowogardu wytypowali i zatrzymali sprawców włamania. 22-latkowie usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznali. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.
 

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane