Dzisiaj jest: 16.2.2019, imieniny: Danuty, Daniela, Juliany

Najlepsi sportowcy nagrodzeni stypendiami nowogardzkiego ratusza

Dodano: rok temu Czytane: 1562

Rozdano stypendia dla najlepszych sportowców.

Najlepsi sportowcy nagrodzeni stypendiami nowogardzkiego ratusza

W tym roku stypendium sportowe otrzymało sześciu sportowców z gminy Nowogard, którzy mają za sobą sukcesy na ogólnopolskich jak i ogólnoświatowych arenach sportowych.

Wśród najlepszych sportowców stypendiami nagrodzono: Nikolę Wielowską, Mateusza Mikołajczyka, Wojciecha Ziółkowskiego, Norberta Jarochowicza, Ewę Durską oraz Wiktorię Gruda.

W piątek (9 lutego) w nowogardzkim ratuszu odbyło się oficjalne spotkanie, podczas którego wyróżnieni zawodnicy, lub osoby przez nich uprawnione podpisali umowy na roczne stypendia. Certyfikaty uprawniające do odbioru świadczeń wręczył im burmistrz Nowogardu. Każdy z zawodników, podobnie jak ich trener otrzymał także List Gratulacyjny za wybitne osiągnięcia.

Do wszystkich nagrodzonych, co miesiąc przez okres dwunastu miesięcy, będą wpływać stypendia, które mają pomóc młodym sportowcom rozwijać i pielęgnować ich pasję. Wysokość stypendium sportowego w Nowogardzie waha się od 200 zł do 500 zł miesięcznie, a o kwocie przyznanego świadczenia decydowały przede wszystkim osiągnięte wyniki.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
 
Polecane