Dzisiaj jest: 28.3.2023, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Wypadek koło Błotna. Poszkodowany kierowca w ciężkim stanie

Dodano: 5 lat temu

Na miejsce wezwano LPR.

Wypadek koło Błotna. Poszkodowany kierowca w ciężkim stanie
Dziś o godzinie 9.50 Policja dostała informację, że na drodze między Nowogardem a Błotnem doszło do wypadku.
 
Pojazd znajdujący się w rowie zauważył przypadkowy kierowca, który niezwłocznie zawiadomił służby. Na miejsce została wezwana Policja, Straż Pożarna oraz Pogotowie Ratunkowe. Po przyjeździe służb okazało się, że w pojeździe znajduje się poszkodowany.

By wydostać uwięzionego w pojeździe kierowcę potrzebna była pomoc strażaków, którzy użyli nożyc hydraulicznych. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a poszkodowanego po wydostaniu z samochodu przekazali zespołowi ratownictwa medycznego. Zdecydowano także, aby na miejsce wezwać Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Poszkodowany w ciężkim stanie został przetransportowany do szczecińskiego szpitala przez śmigłowiec LPR.

64- letni mężczyzna kierujący samochodem marki Renault najprawdopodobniej na łuku drogi, jadąc od strony Błotna, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego samochód wypadł z drogi i wpadł do rowu- informuje Oficer Prasowy KPP w Goleniowie st.asp. Julita Filipczuk.

Pojazdem podróżowała jedna osoba. Poszkodowany kierowca jest mieszkańcem Świnoujścia. 

Gratulacje za szybką reakcję szczególnie należą się dla Pana, który zgłosił zdarzenie na Policję. Pamiętajmy, że często czas decyduje o życiu osób poszkodowanych. 
Polecane