Dzisiaj jest: 28.3.2023, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

„Skok w bok”!! Wyniki konkurs!!

Dodano: 5 lat temu

Serdecznie gratulujemy!!!

„Skok w bok”!! Wyniki konkurs!!
Miło nam poinformować, że zwycięzcami konkursu zostali:

Nagrodę numer otrzymuje Pani – Renata Pawlik podwójny bilet na występ „Skok w bok”.
  
Zwycięzców prosimy o kontakt z redakcją MojeInfo24.pl (wysłanie prywatnej widomości na FB z konta które wygrało bilety) w celu przekazania informacji o sposobie odbioru Biletów.


 

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?

Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także  we Francji, w Niemczech oraz w RPA.  Teraz pora na Polskę!

 

Historia w znakomitej obsadzie do obejrzenia na scenie SCK w ramach  Stargardzkich Spotkań Teatralnych “Ewenement” w czwartek 23 listopada o godzinie 18.00

Reżyseria: Andrzej Rozhin
Obsada:
Monika Krzywkowska, 
Joanna Moro, 
Michalina Sosna,  
Marta Chodorowska, 
Michał Malinowski, 
Robert Wabich, 
Sławomir Zapała

 
Bilety w cenie 90 zł i 50 zł dostępne w kasie SCK 
Polecane