Dzisiaj jest: 28.3.2023, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Gala Andrzejkowa - Śląska Karuzela Konkurs!!

Dodano: 5 lat temu

Wygraj bilety!!

Gala Andrzejkowa - Śląska Karuzela Konkurs!!
KONKURS
Aby otrzymać podwójny bilet na „Śląską  Karuzelę  TVS z Humorem” należy :
1. Polubić nasz profil MajeInfo24 (jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście).
2. Polubić oraz udostępnić publicznie konkursowy post na swojej osi czasu.
3. Pod konkursowym postem zostawić komentarz - dokończ zdanie  "Humor Śląski kojarzy mi się z ………".


 
Śląska Karuzela TVS z Humorem to wydarzenie skierowane do wszystkich fanów dobrego humoru i muzyki. To doskonała rozgrzewka (blisko 3 godziny z przerwą) przed zabawą Andrzejkową.
 
Kabaret połączony z występami znanych artystów zapewnia przyzwoitą zabawę i mnóstwo śmiechu, a jak wiadomo śmiech to zdrowie!
 
Na muzycznej karuzeli zakręcą się dla Państwa:
Paweł Gołecki - prawdziwy góral z krwi i kości, który swoją sentymentalną muzyką podbija serca publiczności. Znany z takich hitów jak: "A ja piję!", "Pokochaj mnie Ewo", czy też "Dziewczyna ze snu".
 
Duo Fenix - Dwa Fyniki - to zgrany duet, który śpiewa swoje piosenki nie tylko w gwarze śląskiej, ale także po polsku. Ich największe przeboje  to: "Na krawędzi dnia", "Stuk puk", a także "Dobrze razem być".
 
Adi - najbardziej zakręcony i niepowtarzalny solista śląskiej sceny muzycznej! Swoją charyzmą porwie Państwa do zabawy.
 
Całość okraszona będzie humorem, który zapewni kabaret prosto ze Śląska - Masztalscy.
 
26.11.2017 godz. 19:00 Aula Uniwersytetu Szczecińskiego ul. Krakowska 71-79 
 
Bilety: 35 zł, 50 zł, 65 zł

Dostępne:
online:
www.bilety.fm
www.kupbilecik.pl
 
stacjonarnie:
Punkt Obsługi Klienta bilety.fm
Zamek Książąt Pomorskich, Korsarzy 34
Mały Dziedziniec, wejście "I"
70-540 Szczecin, 32
91 886 07 21
 
Zapraszamy do wspólnej zabawy.
 
 
Regulamin Konkursu „Polub i udostępnij” 
1. Zasady przebiegu Konkursu "Polub i udostępnij" określa niniejszy Regulamin.
2. Organizatorem Konkursu jest e-stargard.pl Portal Informacyjny.
3. Fundatorami nagród jest Portal MojeInfo24.pl
4. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
5. Aby wziąć udział w Konkursie konieczne jest posiadanie konta w serwisie Facebook.com. Uczestnik musi być również fanem strony Organizatora w serwisie Facebook.com.
6. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
7. Osoba, która lubi fanpage Nowogard MojeIngo24 oraz polubi i udostępni publicznie na swojej osi czasu konkursowy post zgodnie z poniższymi postanowieniami Regulaminu, staje się Uczestnikiem Konkursu.
8. Aby wziąć udział w Konkursie, należy polubić fanpage Nowogard MojeIngo24 oraz polubić i udostępnić publicznie konkursowy post. Pod konkursowym postem zostawić komentarz - dokończ zdanie  "Humor Śląski kojarzy mi się z ………".
9. Zakończenie konkursu 17  listopada  2017 godzina 23:59.
10. Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi do dnia 20 listopada 2017 godziny 23:59. Redakcja wybierze najciekawsze komentarze. 
11. Nagrodą jest podwójny bilet na „Śląską  Karuzelę  TVS z Humorem”  w Szczecinie która odbędzie się  26 listopada 2017 roku o godzinie 19:00 w Auli Uniwersytetu Szczecińskiego ul. Krakowska 71-79 
12. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inne, na ich wartość pieniężną ani przenieść praw do ich otrzymania na osoby trzecie.
13. O wygranej i sposobie odbioru nagrody zwycięzca zostanie poinformowany w formie wiadomości prywatnej na portalu Facebook.
14. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na publikację przez Organizatora imienia i nazwiska lub pseudonimu (nicka) na profilu Organizatora w serwisie Facebook.com, zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu bądź w nazwie profilu Uczestnika w serwisie Facebook.com.
15. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów swoich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.
16. Polubienie profilu oraz udostępnienie postu konkursowego jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego Regulaminu.
17. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane opublikowaniem nieprawdziwych danych osobowych bądź innych nieprawdziwych informacji opartych na zgłoszeniach sporządzonych przez Uczestników.
18. Uczestnik nie ma prawa żądać od Organizatora zwrotu jakichkolwiek kosztów ani innych poniesionych przez siebie wydatków w związku z uczestnictwem w Konkursie.
19. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Konkursu w każdym czasie. Informacja o zmianie zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora.
20. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail Organizatora: biuro@e-stargard.pl
21. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.
Polecane