Dzisiaj jest: 21.10.2020, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

„Skok w bok”!! (Konkurs!!)

Dodano: 3 lata temu

Wygraj bilety na spektakl.

„Skok w bok”!! (Konkurs!!)
KONKURS
Aby otrzymać Podwójny Bilet na spektakl „Skok w bok”  należy :
1. Polubić nasz profil MojeInfo24 na FB (jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście).
2. Polubić oraz udostępnić publicznie konkursowy post na swojej osi czasu.
3. Pod konkursowym postem zostawić komentarz - dokończ zdanie "Jeżeli skok w bok to z ………..”. Dopuszcza się podanie personaliów kandydata do skoku :)


 
Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?

Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także  we Francji, w Niemczech oraz w RPA.  Teraz pora na Polskę!
 
Historia w znakomitej obsadzie do obejrzenia na scenie SCK w ramach  Stargardzkich Spotkań Teatralnych “Ewenement” w czwartek 23 listopada o godzinie 18.00

Reżyseria: Andrzej Rozhin
Obsada:
Monika Krzywkowska, 
Joanna Moro, 
Michalina Sosna,  
Marta Chodorowska, 
Michał Malinowski, 
Robert Wabich, 
Sławomir Zapała

Bilety w cenie 90 zł i 50 zł dostępne w kasie SCK

Regulamin Konkursu „Polub i udostępnij” 
1. Zasady przebiegu Konkursu "Polub i udostępnij" określa niniejszy Regulamin.
2. Organizatorem Konkursu jest e-stargard.pl Portal Informacyjny.
3. Fundatorami nagród są: Portal MojeInfo24.pl
4. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
5. Aby wziąć udział w Konkursie konieczne jest posiadanie konta w serwisie Facebook.com. Uczestnik musi być również fanem strony Organizatora w serwisie Facebook.com.
6. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
7. Osoba, która lubi fanpage MojeInfo24.pl oraz polubi i udostępni publicznie na swojej osi czasu konkursowy post zgodnie z poniższymi postanowieniami Regulaminu, staje się Uczestnikiem Konkursu.
8. Aby wziąć udział w Konkursie, należy polubić fanpage MojeInfo24 oraz polubić i udostępnić publicznie konkursowy post. Pod konkursowym postem zostawić komentarz - dokończ zdanie "Jeżeli skok w bok to z ………..”. Dopuszcza się podanie personaliów kandydata do skoku :)
9. Zakończenie konkursu 12 listopada  2017 godzina 21:00.
10. Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi do dnia 14 listopada 2017 godziny 23:59. Redakcja wybierze najciekawsze komentarze. 
11. Nagrodą jest podwójny  bilet na spektakl „Skok w bok”,  który odbędzie się 23 listopada o godzinie 18.00  w Stargardzkim Centrum Kultury.
12. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inne, na ich wartość pieniężną ani przenieść praw do ich otrzymania na osoby trzecie.
13. O wygranej i sposobie odbioru nagrody zwycięzca zostanie poinformowany w formie wiadomości prywatnej na portalu Facebook.
14. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na publikację przez Organizatora imienia i nazwiska lub pseudonimu (nicka) na profilu Organizatora w serwisie Facebook.com, zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu bądź w nazwie profilu Uczestnika w serwisie Facebook.com.
15. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów swoich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.
16. Polubienie profilu oraz udostępnienie postu konkursowego jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego Regulaminu.
17. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane opublikowaniem nieprawdziwych danych osobowych bądź innych nieprawdziwych informacji opartych na zgłoszeniach sporządzonych przez Uczestników.
18. Uczestnik nie ma prawa żądać od Organizatora zwrotu jakichkolwiek kosztów ani innych poniesionych przez siebie wydatków w związku z uczestnictwem w Konkursie.
19. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Konkursu w każdym czasie. Informacja o zmianie zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora.
20. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail Organizatora: redakcja@MojeInfo24.pl
21. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.
Polecane