Dzisiaj jest: 28.3.2023, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

PŁYTA SZCZECIŃSKIEGO POLICJANTA DLA POLICJANTKI Z GDAŃSKA

Dodano: 6 lat temu

Gratulujemy inicjatywy.

PŁYTA SZCZECIŃSKIEGO POLICJANTA DLA POLICJANTKI Z GDAŃSKA

Podkom. dr Marek Łuczak, na co dzień koordynator wojewódzki do zwalczania przestępczości przeciwko zabytkom i autor ponad 40 książek. Policjant wydał płytę Outsider - Tanger, z której zysk zostanie w całości przeznaczony na leczenie podkom. Eweliny Pustkowskiej, policjantki z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.
 

Ewelina w 2012 roku wygrała walkę z nowotworem, nawrót choroby nastąpił w 2015 roku. W leczeniu niezbędne jest wprowadzanie nierefundowanej immunoterapii, na którą przeznaczone będą zyski ze sprzedaży płyty.
 

Cały nakład płyty trafił już do prowadzonej przez Iwonę Lis Fundacji Forani z Warszawy, która pomaga Ewelinie. Fundacja ma zająć się dystrybucją limitowanego nakładu płyty i zebrać pieniądze na leczenie policjantki.
 

Marek wydał limitowaną serię 450 sztuk swojego singla Outsider - Tanger, do którego napisał muzykę i słowa. Głosu użyczyła, mieszkająca obecnie w Berlinie, szczecińska wokalistka Klaudia Zając, a na skrzypcach zagrała Stella Karalis. W 2016 roku powstała pierwsza płyta Outsider - Waiting for the Night, przeznaczona na cele charytatywne, a w lutym 2017 roku płyta Outsider - Broken, którą pokom. Łuczak przeznaczył na leczenie policjantki z Tucholi - asp. Kingi Szwedy.

Outsider Tanger (wideo)
https://www.youtube.com/watch?v=mF5LTPCaRX8&t=1s
Źródło: policja
Polecane