Dzisiaj jest: 1.12.2021, imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza

Festyn Rodzinny w SP2.

Dodano: 4 lata temu

Zapraszamy do małej galerii z tego wydarzenia.

Festyn Rodzinny w SP2.
W Szkole Podstawowej nr 2 w Nowogardzie odbył się „Festyn Rodzinny”. Rodzinna zabawa miała miejsce w piątek (16.06) na terenie boiska szkolnego.
 
W trakcie trwania festynu na dzieci i dorosłych czekało mnóstwo atrakcji. Uczestnicy brali udział w rozmaitych grach, konkursach i zawodach sportowych.
 
Nie zabrakło również oprawy muzycznej. Imprezę rozpoczął, jak i zakończył zespół Adamiak Band, który zapewnił fantastyczną zabawę.
 
Największą atrakcją festynu były jednak pokazy wokalne,  instrumentalne i taneczne dzieci z klas 2, 3 i 4, które trwały przez cały czas imprezy.
 
Na scenie występowali jednak nie tylko uczniowie. Także nauczyciele przygotowali niespodziankę muzyczną i porwali do tańca widownię wykonaniem piosenki „Tak mi źle, tak mi szaro”.
 
Wyróżnienie należy się również dla jednego z uczniów, który jako jedyny wystąpił na scenie ze swoją mamą, wykonując taniec do piosenki „Czekolada”.
 
Podczas imprezy nie zabrakło stoisk z przekąskami. Organizatorzy zadbali o to, aby uczestnicy mogli rozkoszować się smakiem domowych ciast, gofrów, deserów, napojów i waty cukrowej. Na zwolenników mniej słodkich przysmaków przygotowano bigos, grochówkę, kiełbaski z grilla czy pajdę chleba ze smalcem.
 
Strefa gastronomiczna została przygotowana przez rodziców, dyrekcję, nauczycieli i obsługę szkoły.
 
Podczas imprezy zorganizowano również loterię fantową, z której dochód, podobnie jak ze sprzedaży przekąsek zostanie przeznaczony na budowę ścianki wspinaczkowej w SP2.

Ogromnym powodzeniem wśród dzieci cieszyły pokazy Straży Granicznej, która przybyła na Festyn ze swoim psem.
Oblężenie przeżył również wóz strażacki, w którym Panowie Strażacy  pozwalali posiedzieć dzieciakom za kierownicą. Strażacy demonstrowali przy okazji  działanie sprzętu strażackiego.
 
Pogoda tego dnia była kapryśna. Nie zniechęciła ona jednak uczniów i ich rodziców do wzięcia udziału w festynie.
 
Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu należy zdecydowanie pogratulować tak udanego przedsięwzięcia!Komentarze (Ilość: 1)
Rosnąco Standardowy
  • zespół
    2017-06-22 21:54:39 Zgłoś
    Imprezę zakończył zespół The Players a nie AdamiakBand...
Polecane