Dzisiaj jest: 7.2.2023, imieniny: Ryszarda, Teodora, Wilhelminy

Nowy punkt nadawania przesyłek w Nowogardzie EPAKA.PL

Dodano: 2 lata temu Autor:

Wysyłamy krajowe i zagraniczne przesyłki kurierskie.

Nowy punkt nadawania przesyłek w Nowogardzie EPAKA.PL
Firma Epaka świadczy usługi tanich przesyłek kurierskich na terenie całego kraju w punktach stacjonarnych jak i w internecie za pomocą wygodnego formularza do zamawiania kuriera.

14.10.2020 został  otwarty punkt Przesyłek Kurierskich www.nowogard.epaka.pl czynny od poniedziałku do piątku od godz.8.30 do 16.30 Współpracujemy z takimi czołowymi przewoźnikami jak DHL , UPS, FedEX, Raben, GEIS, Inpost, DPD, GLS, Delta,AMBRO EXPRESS, PACZKA W RUCH. Działamy również na rynku przesyłek zagranicznych.
Oferujemy przesyłki paczek do Anglii i Niemiec oraz prawie 200 innych krajów świata tj. Stany Zjednoczone, Kanada, Białoruś, Australia, Chiny, Chorwacja itd. które realizujemy przy współpracy z firmami DPD i GLS. Nasz szeroki wachlarz usług oferuje wysyłkę kopert, dokumentów, paczek, palet oraz opon. Nasza firma oferuje szybką i tanią wysyłkę zarówno w kraju jak i za granicę.

Aby stać się stałym klientem nie potrzebujemy wiązać się limitami wysyłanych przesyłek i umowami.

Oferta dla firm i indywidualnych osób.
Jeśli regularnie wysyłasz większe ilości przesyłek i chciałbyś zawrzeć z nami stałą współpracę zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klientów tel. 504-490-921 lub poprzez email resko@epaka.pl

Gwarantujemy przygotowanie elastycznej i atrakcyjnej oferty dla każdego klienta!


Posiadamy również ofertę Międzynarodowej Spedycji Lotniczej dla przewoźnika FedEx, DHL EXPRESS, Za pomocą niej użytkownicy nowogard.epaka.pl mogą, dzięki frachtowi lotniczemu, wysyłać paczki za granicę lub importować je do kraju.

Zachęcamy do korzystania z usługi w punkcie przy ul. Batalionów Chłopskich 1a, 72-200 Nowogard. Wysyłając w punkcie do godziny 15.00 masz pewność że przesyłka trafi następnego dnia.

W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt telefoniczny 572 909 582 lub za pomocą poczty elektronicznej na adres nowogard@epaka.pl