Dzisiaj jest: 7.2.2023, imieniny: Ryszarda, Teodora, Wilhelminy

Okradła kobietę w nowogardzkiej Biedronce- apel do złodziejki

Dodano: 3 lata temu

Łupem złodziejki padł portfel z całą rentą kobiety.

Okradła kobietę w nowogardzkiej Biedronce- apel do złodziejki


Akyualizacja

Portfel z pomniejszoną zawartością został zwrócony poszkodowanej kobiecie.  W sprawie kradzieży prowadzone jest postępowanie.

Wkrótce więcej informacji.

----------------------------------------------------------------------------------
Do zdarzeni doszło dzisiaj (4 sierpnia) w Biedronce przy Placu Wolności w Nowogardzie.

O sprawie poinformowała nas Pani Martyna, córka okradzionej kobiety, prosząc o pomoc w nagłośnieniu sprawy. Według jej relacji złodziejka wykorzystała chwilę nieuwagi poszkodowanej i w momencie, kiedy ta szukała czegoś w torebce, podeszła do półki, na którym leżał portfel, wzięła go w rękę, schowała do swojej torebki, po czym wyszła ze sklepu.

W tej chwili starsza kobieta została bez środków dożycia, ponieważ w portfelu znajdowała się jej cała renta, którą poszkodowana wcześniej odebrała.

Córka poszkodowanej Pani prosi "złodziejkę" o okazanie dobrego serca i zwrot skradzionej rzeczy. Dodatkowo informując, że całe zajście zarejestrowały kamery wewnątrz marketu. Jak pisze Pani Martyna- Na monitoringu widać Pani twarz i chwilę, kiedy kradnie Pani portfel i wkłada do swojej torebki. Jeśli będzie taka potrzeba, to udostępnię Pani wizerunek w mediach społecznościowych. Sprawa zostanie również zgłoszona na policję, a ponieważ była tam spora suma pieniędzy, zostanie to potraktowane jako przestępstwo.

Zwracamy się teraz do wszystkich z ogromną prośbą o udostępnienia. Może wiadomość dotrze do Pani, która "pożyczyła" dzisiaj ten portfel i ta będzie chciała bez dodatkowych konsekwencji oddać go właścicielce z całą zwartością!

Jednocześnie apelujemy do wszystkich o czujność. Złodzieje wykorzystują nieuwagę i kradną w biały dzień. Jak widać nawet pod okiem kamer.

 
Źródło: foto: googe street view