Dzisiaj jest: 28.3.2023, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Myślisz o własnym biznesie w okolicy? Otwórz sklep ze sprawdzonym partnerem.

Dodano: 3 lata temu Autor:

Sklepów Żabka w całej Polski jest już ponad 6200, a kolejne powstają niemal każdego dnia.

Myślisz o własnym biznesie w okolicy? Otwórz sklep ze sprawdzonym partnerem.
Kilka działa ich już także w Łobzie, Resku i Dobrej, a na uruchomienie placówki w ramach franczyzy z siecią Żabka, decydują się zarówno osoby mające doświadczenie w biznesie, jak i ci, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z handlem. Lokalni przedsiębiorcy współpracujący z Żabką mogą liczyć na szereg korzyści i bieżące wsparcie. To niezwykle istotne także obecnie, gdy wiele osób, w tym mieszkańców naszego regionu, zmaga się z trudną sytuacją zawodową. Sieć gwarantuje nowym franczyzobiorcom 16 tys. zł. przychodu podstawowego miesięcznie przez pierwszy rok współpracy, wynajęty i zatowarowany lokal, a także zapewnia im bieżące wsparcie i doradztwo.

Własny biznes? Do dzieła!
Wykształcenie czy doświadczenie zawodowe w handlu ani biznesie nie jest niezbędne do rozpoczęcia współpracy z siecią Żabka. Jako franczyzobiorcy sklepów dobrze sprawdzają się natomiast osoby zmotywowane do prowadzenia własnej firmy, pracowite i z przedsiębiorczym podejściem. Dodatkowym wymogiem jest pomyślne przejście procesu rekrutacji oraz obowiązkowych szkoleń.

Co ważne, osoby dołączające do sieci, nie są pozostawione same sobie, bo od samego początku mogą liczyć na wszechstronne wsparcie. Po stronie sieci leży znalezienie atrakcyjnej lokalizacji pod sklep. Zajmuje się ona także jej wynajęciem, umeblowaniem, oraz wyposażeniem placówki w odpowiedni sprzęt. Tym samym sklep jest praktycznie gotowy do otwarcia. Ponadto Żabka zapewnia nowym franczyzobiorców 16 tys. przychodu podstawowego miesięcznie przez pierwsze 12 miesięcy współpracy. Na rozpoczęcie działalności w ramach franczyzy niezbędne jest z kolei jedynie około 5 tys. zł, wydatkowane na zakup koncepcji czy produktów regionalnych, wzbogacających ofertę sklepu. Co ważne, osoba, która podejmie współpracę z Żabką, może w każdej chwili zrezygnować i nie wiąże się to z żadnymi konsekwencjami. Obie strony obowiązuje bowiem 30 dniowy okres wypowiedzenia.

Lokalni przedsiębiorcy mogą liczyć na znacznie więcej
Wszyscy franczyzobiorcy sklepów Żabka mogą korzystać z różnych szkoleń dostępnych na specjalnej platformie e-learningowej. Pozwala to przedsiębiorcom na ciągłe doskonalenie, zdobywanie nowych kompetencji i know-how związanego z funkcjonowanie sklepu. Dodatkowo, ważnym atutem współpracy z siecią jest stałe wsparcie ze strony partnera sklepu, jak również dedykowanej jednostki - Centrum Wsparcia Franczyzobiorców. Ta ostatnia odpowiada na każde zapytanie czy problem, jaki pojawi się u franczyzobiorcy. Sieć prowadzi również ogólnopolskie akcje promocyjne czy reklamowe, a jej rozpoznawalność przez miliony Polaków pozwala dotrzeć prowadzącym sklepy z ofertą produktową i usługową do dużej liczby klientów.

Innowacje jako wsparcie biznesu
Żabka to jedna z najbardziej innowacyjnych na rynku sieci handlowych, która stale rozwija narzędzia technologiczne, wprowadzane stopniowo do placówek. Wszystko po to, aby poprawić jakość dokonywania zakupów, ale także wesprzeć franczyzobiorców w zarządzaniu sklepami. Jednych z takich rozwiązań jest frappka, pozwalająca prowadzącym placówki Żabka sprawdzić przy użyciu smartfona m.in. poziom zatowarowania, wielkość bieżących obrotów czy termin następnej dostawy. Z kolei narzędziem dedykowanym klientom jest aplikacja żappka, oferująca każdego dnia liczne promocje i program lojalnościowym, także mieszkańcom naszego regionu.

Satysfakcja z prowadzenia własnego sklepu przy takim wsparciu ze strony sieci jest bardzo duża. Jak wskazują jej analizy, po pierwszym roku współpracy aż 9 na 10 nowych franczyzobiorców osiąga satysfakcjonujący poziom rozwoju placówki. Sprawdzony na rynku biznes, sklep „pod klucz” i inne liczne korzyści niewątpliwie pomagają w biznesie i to nie tylko na starcie.

Chciałbyś otworzyć sklep Żabka w Łobzie, Resku czy Dobrej? Dowiedz się więcej na www.franczyza.zabka.pl.
 
Polecane