Dzisiaj jest: 10.7.2020, imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa

Możesz pomóc? Zbierają pieniądze aby pomóc zwierzakom

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 1032

Ruszył II nowogardzki bazarek, którego celem jest zebranie kolejnych funduszy na pomoc istotom, które o tę pomoc same nie poproszą.

Możesz pomóc? Zbierają pieniądze aby pomóc zwierzakom

Pierwszy zakończył się ogromnym sukcesem. Zebrano ponad 10 tys. zł, dzięki czemu pomoc otrzymać mogły najbardziej potrzebujące zwierzęta z terenu naszej gminy.

Wczoraj ruszył  II BAZAREK dla kotka zza płotka i burka z podwórka, którego celem jest zebranie kolejnych funduszy na pomoc istotom, które o tę pomoc same nie poproszą.

Potrzeby są ogromne. Niestety wolny czas poświęcony przez wolontariuszy nie wystarcza. Często zdarza się, że życie chorego czy też poszkodowanego w wypadku bezpańskiego zwierzaka uzależnione jest od tego, jak duże będą koszty jego leczenia. Im one wyższe, tym mniej realne jest sfinansowanie jego ze źródła publicznego. Dlatego grupa nowogardzkich zwierzolubów postanowiła czynnie zaangażować się w pozyskiwanie pieniędzy i pomoc najbardziej potrzebującym czworonogom.

Ludzi o dobrych sercach nie brakuje. Na bazarku wystawianych jest mnóstwo przedmiotów, jak i samych usług. Nie brakuje także licytujących, którzy z chęcią dzielą się pieniędzmi.

Do tej pory dzięki funduszom pozyskanym z wcześniejszych licytacji wysterylizowano, wykastrowano i opłacono leczenie łącznie 50 kociakom i psiakom. Niestety w kolejce czekają kolejne.

Licytacje na 2. bazarku potrwają do 8 lutego do godziny 22.00. Gorąco zachęcamy do czynnego uczestnictwa. Wystarczy wejść na grupę pod linkiem www.facebook.com/groups/439727746979765, wziąć udział w licytacji lub wystawić coś od siebie.

Każda złotówka jest cenna, każda z nich zostanie przekazana na leczenie i walkę z nadmiernym rozmnażaniem się zwierząt z terenu gminy Nowogard.

W imieniu organizatorów bazarku prosimy Was kochani o POMOC!
Polecane