Dzisiaj jest: 10.7.2020, imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa

Brutalnie napadli na mężczyznę i zaatakowali świadka

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 2116 Autor:

Do napaści na młodego mężczyznę doszło 12 stycznia w Goleniowie.

Brutalnie napadli na mężczyznę i zaatakowali świadka

Policjanci KPP Goleniów otrzymali zgłoszenie od 21-letniej mieszkanki pow. Goleniowskiego o pobiciu jej 21-letniego chłopaka przez czterech sprawców oraz o uszkodzeniu jej pojazdu marki BMW.

Do napaści na młodego mężczyznę doszło 12 stycznia w Goleniowie. W godzinach popołudniowych dyżurny otrzymał zgłoszenie o osobach, które w rejonie ulicy Sportowej mieli dokonać napaści na mężczyznę. Czterech mężczyzn, miało bić młodego mężczyznę pięściami i kopać po całym ciele.

Z naszych informacji wynika, że służby wezwał świadek zdarzenia, która widząc brutalność oprawców, miała stanąć w obronie bitego mężczyzny. W konsekwencji zwrócenia uwagi przez kobietę jeden z napastników zaatakował ją i przy użyciu przedmiotu przypominającego pałkę uderzył kilkakrotnie w jej pojazd, uszkadzając szybę.

Po całym zajściu sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia, a poszkodowany 21-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Jak informuje Oficer Prasowy KPP w Goleniowie mł. asp. nna Dygas -W wyniku pracy operacyjnej funkcjonariusze zatrzymali czterech mieszkańców powiatu goleniowskiego. Jeden z zatrzymanych mężczyzn okazał się być już poszukiwany. Postępowanie w sprawie pobicia i uszkodzenia mienia prowadzi KPP Goleniów.

 
Polecane