Dzisiaj jest: 10.7.2020, imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa

Potrącił kobietę i uciekł z miejsca zdarzenia. Jest poszukiwany

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 3343

Policja poszukuje mężczyzny, który dziś przed 14 potrącił kobietę na pasach i uciekł z miejsca zdarzenia

Potrącił kobietę i uciekł z miejsca zdarzenia. Jest poszukiwany

Policja poszukuje mężczyzny, który dziś przed 14 potrącił kobietę na pasach i uciekł z miejsca zdarzenia.

Do potrącenia doszło w dzisiaj (piątek) ok. godz 13.45 Około 50-letnia kobieta przechodziła wraz z rowerem przez wyznaczone przejście dla pieszych na ul. Bohaterów Warszawy, przy szkole podstawowej nr 3.

Sprawca poruszający się fordem, jadąc w stronę centrum miasta nie ustąpił pierwszeństwa pieszej, która przeprowadzała rower przez jezdnie. W wyniku tego potrącił kobietę i odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając poszkodowanej pomocy.

Z naszych informacji wynika, że o całym zdarzeniu poinformowali służby ratunkowe świadkowie, którzy także spisali numery rejestracyjne pojazdu sprawcy. Kobieta trafiła do szpitala.

Jak poinformowała nas Oficer Prasowy KPP w Goleniowie mł.asp. Anna Dygas- Policjanci prowadzą postępowanie w celu odnalezienia sprawcy potrącenia i ustalenia bliższych okoliczności zdarzenia.

Czekamy na nowe informacje w sprawie.

Do równie groźnie wyglądającego zdarzenia na ulicy Bohaterów Warszawy doszło wczoraj w godzinach popołudniowych. Z naszych informacji wynika, że około godziny 17.00 kierujący BMW nie zatrzymał się przed pasami i potrącił pieszego, który z niewielkimi obrażeniami trafił do szpitala. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem i zatrzymano mu prawo jazdy.


Polecane