Dzisiaj jest: 28.3.2023, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Kolejny pożar mieszkania przy Warszawskiej

Dodano: 3 lata temu

Niebezpieczny lokator po raz trzeci naraził życie i zdrowie sąsiadów

Kolejny pożar mieszkania przy Warszawskiej


Ze wstępnych informacji wynika, że pożar wybuchł chwilę przed godziną 13.00 w mieszkaniu przy ulicy Warszawskiej w Nowogardzie.

W tym roku to już trzecie takie zdarzenie, kiedy w mieszkaniu musi interweniować straż. Poprzedni pożar wybuchł tam 2 marca br. o czym pisaliśmy tutaj mojeinfo24.pl/wiadomosci/pokaz/1238,grozny-pozar-w-bloku-przy-warszawskiej

Dzisiaj po raz kolejny mężczyzna najprawdopodobniej wywołał pożar, zagrażający bezpośrednio zdrowiu, a nawet życiu jego sąsiadów oraz mieniu w wielkich rozmiarach. Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie doznał obrażeń. Sam lokator mieszkania zdążył je opuścić i uciec. Jest poszukiwany.

Pożar został w porę opanowany i zniszczeniu uległo tylko mieszkanie sprawcy i balkon sąsiadów z góry.

Mężczyzna od trzech lat zamieszkuje w bloku sam. Od tego czasu mieszkańcy nie czują się bezpiecznie. Dzisiaj jedna z kobieta ze łzami w oczach w rozmowie z nami mówiła, że gdyby miała możliwość, opuściłaby swoje mieszkanie już dzisiaj. Boi się o życie swoje, jak i swojej rodziny.

Do jakiej tragedii musi dojść, żeby odpowiednie służy rozwiązały problem, jakim jest lokator bloku przy ul. Warszawskiej 10? - pytają sąsiedzi.

Na miejscu działają służby, przez co ruch w centrum Nowogardu jest strasznie utrudniony
Polecane