Dzisiaj jest: 10.7.2020, imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa

Mieszkańcy Nowogardu ostrzegają się przed "włamywaczem"

Dodano: 9 miesięcy temu Czytane: 6813

Nieznajomy wtargnął w nocy do domu w Nowogardzie. Został spłoszony przez właściciela. Później miał szarpać za klamki innych domów.

Mieszkańcy Nowogardu ostrzegają się przed "włamywaczem"

Jak wynika z informacji przekazanych przez internautę, w nocy z 14 na 15 października do jednego z domków jednorodzinnych w Kulicach (Kulice- za szkołą podstawowa nr 3) około godziny 1.00 w nocy wtargnął wysoki mężczyzna. Na szczęście mężczyzna nie zdążył poczynić żadnych innych kroków- uciekł z budynku spłoszony przez właściciela, który w momencie zdarzenia przebywał w domu.

Jak relacjonuje dalej nasz rozmówca-Mieszkańcy następnego dnia przeanalizowali monitoringi z sąsiadujących domów. Jak wynika z nagrań mężczyzna tej samej nocy miał po kolei "sprawdzać" każdy dom, szarpiąc za klamki. Po zaistniałej sytuacji okazało się, że podobne zdarzenie miało miejsce na ul. Asnyka w Nowogardzie.

O próbie włamania została poinformowana policja. Jak poinformowała nas dzisiaj Oficer Pasowy KPP w Goleniowie Anna Dygas-W tej sprawie trwają obecnie czynności sprawdzające.

Jeśli pojawią się w tej sprawie nowe informacje, będziemy o nich informować. Na tę chwilę możemy apelować o zachowanie szczególnej czujności i możliwie jak najlepsze zabezpieczenie swoich posesji.
Polecane