Dzisiaj jest: 2.8.2021, imieniny: Gustawa, Kariny, Stefana

Makijaż permanentny brwi, ust czy oczu?

Dodano: 2 lata temu Autor:

arzy Ci się makijaż permanentny brwi, ust lub oczu? Nie ma na co czekać. Uroda przemija, ale jesteśmy w stanie pomóc naturze za pomocą nowoczesnych technologi wykorzystywanych w kosmetologii.

Makijaż permanentny brwi, ust czy oczu?
Artykuł sponsorowany

Marzy Ci się makijaż permanentny brwi, ust lub oczu? Nie ma na co czekać. Uroda przemija, ale jesteśmy w stanie pomóc naturze za pomocą nowoczesnych technologi wykorzystywanych w kosmetologii. Specjalistą w makijażu permanentnym jest The Beauty Agency w Szczecinie. Grono zadowolonych klientek zgodnie potwierdza, to najlepszy wybór do wykonania trwałego makijażu.

Makijaż permanentny tylko w Szczecinie

Makijaż permanentny utrzymuje się wiele miesięcy. Wykonywany w okolicach oczu, ust czy brwi musi być perfekcyjny. Klientki często polecają do wykonania makijażu permanentnego w Szczecinie Klaudię Orenczak z The Beauty Agency. Jej umiejętność wykonywania mistrzowskiego makijażu permanentnego to zasługa ciężkiej pracy, wyjątkowego poczucia piękna oraz ukończenia licznych szkoleń.

            - Tytuł linergistki uzyskałam w Centrum Makijażu Permanentnego Magdaleny Bogulak w Warszawie. Metoda Long-Time-Liner, którą się posługuję, jest stawiana na pierwszym miejscu w światowych rankingach. W 2017 roku zostałam zgłoszona do plebiscytu Laur Piękna w kategorii najpopularniejsza kosmetyczka, w którym zajęłam pierwsze miejsce. Stale podnoszę swoje kwalifikacje w trosce o to, aby makijaże, które wykonuję, były niezwykle naturalne – wyjaśnia Klaudia Orenczak na stronie http://makijazpermanentny.szczecin.pl.


Usta, oczy czy brwi – wybierz sama

Idealny kształt, intensywny kolor lub subtelny i naturalny odcień to walory makijażu permanentnego ust. Makijaż wykonywany jest trzema technikami, w zależności od oczekiwań klientki. Do osiągnięcia naturalnego efektu wykorzystywana jest metoda contourless. Zabieg wykonany techniką 3D pozwala na uzyskanie soczystego koloru, tak jakby usta były pomalowane pomadką. Ciekawy jest efekt rozświetlenia uzyskiwany techniką Lip Light, dzięki której uzyskuje się efekt optycznego powiększenia bez użycia sztucznych wypełniaczy.

            Makijaż permanentny brwi został przygotowany z myślą o kobietach, które mają zbyt jasne, rzadkie lub asymetryczne brwi. Dzięki zastosowaniu trwałego makijażu nie trzeba pamiętać o cieniach, kredkach, hennie i innych kosmetycznych specyfikach. Aby wykonać idealny rysunek brwi, można wybrać indywidualnie dopasowaną technikę w zależności od upodobań klientki. Do wyboru jest metoda piórkowa, technika cieniowania lub ombre.

            Warto podkreślić makijażem permanentnym okolice oczu. Po wykonaniu kreski na dolnej powiecie oko optycznie się powiększa. Dzięki rysunkowi górnej kreski można sprawić wrażenie wyraźniejszej linii rzęs i podkreślonych oczu. Warto zastanowić się  nad dekoracyjną kreską górnej powieki, dzięki czemu uzyskamy efekt Eyeliner'a.

Makijaż permanentny
The Beauty Agency
ul. Aleja Papieża Jana Pawła II 45
70-001 Szczecin 

tel. 533 555 783

 
Polecane