Dzisiaj jest: 28.2.2020, imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany

Dostawa pelletu gratis

Dodano: 7 miesięcy temu Czytane: 895 Autor:

Masz w swoim domu kocioł na pellet?

Dostawa pelletu gratis
Podpowiadamy, gdzie w Stargardzie możesz kupić pellet z opcją darmowej dostawy i rozładunkiem! Opałownia, która specjalizuje się w dystrybucji brykietu i pelletu, znajduje się na terenie stacji paliw przy ulicy Podleśnej 14 w Stargardzie. Szeroki asortyment polskich producentów, spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
 
Największy wybór pelletu w Stargardzie
 
               Opałownia w swojej ofercie posiada sprawdzone, bezpieczne i naturalne produkty bez dodatku chemicznych ulepszaczy. W odpowiedzi na potrzeby klientów Opałownia ma w swoim zasobie różne gatunki, mieszanki i granulacje produktów. Nie tylko klienci ze Stargardu korzystają z usług Opałowni. Docenili ją również użytkownicy ze Szczecina, Polic, Goleniowa, Gryfina i Pyrzyc. Od wielu lat kupują tam pellet, bo wiedzą jak istotny jest wybór producenta, który oferuje sprawdzony produkt oraz dogodne warunki sprzedaży.

Transport i rozładunek pelletu w cenie

               Zakupu pelletu w Stargardzie można dokonać w punkcie dystrybucji przy ulicy Podleśnej 14 od poniedziałku do soboty, w godzinach od 6 do 20.  Można również zamówić transport i rozładunek pod wskazany adres. To bezpłatna usługa, ale trzeba spełnić pewne warunki. Klienci ze Stargardu i okolic, muszą zamówić przynajmniej jedną paletę opału. Darmowa dostawa w rejon Szczecina, Goleniowa, Pyrzyc czy Gryfina  realizowana jest przy zamówieniu dwóch palet. Opałownia świadczy również bezpłatne usługi transportu w województwie wielkopolskim – wówczas należy zamówić przynajmniej 3 palety ekologicznego opału.
Bogata flota gwarancją szybkiej realizacji usługi

               Błyskawiczna realizacja transportu pelletu pod wskazany adres, jest możliwa dzięki rozbudowanej bazie pojazdów transportowych. Firma dysponuje pojazdami dostawczymi typu bus, z windą wyładowczą oraz pojazdami ciężarowymi od 6 do 24 ton pojemności. Dzięki dywersyfikacji możliwy jest transport małych ilości pelletu na ciasne posesje, jak również dostawa dużych gabarytów na różnego typu nieruchomości.

               - Własny transport oferujemy zawsze na teranie województwa zachodniopomorskiego. Pozostałe trasy realizujemy za pomocą firmy spedycyjnej lub własnymi pojazdami po wcześniejszych uzgodnieniach z klientem. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, także rozładujemy i ułożymy pellet w kotłowni. Możliwy jest także odbiór własny z magazynu głównego w miejscowości Klępino 49 koło Stargardu – czytamy na stronie  http://opalownia.pl.

Pellet
Opałownia Łukasz Kuberacki
tel. 607 611 301
 
Polecane