Dzisiaj jest: 10.7.2020, imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa

Ślub z wedding plannerem

Dodano: rok temu Czytane: 1091 Autor:

Przygotowania do ślubu i wesela bywają trudne.

Ślub z wedding plannerem
Wybór sali, zespołu, fotografa, kamerzysty, kwiaciarni i wielu innych spraw wymaga od nas poświęcenia cennego czasu. Czy nie lepiej zlecić to wedding plannerowi? W ten sposób oszczędzamy czas i możemy spokojnie delektować się emocjami towarzyszącymi temu najważniejszemu w naszym życiu wydarzeniu. W naszej okolicy szczególnie polecana jest Agencja Ton Mariage ze Szczecina.

Wedding planner przybywa z pomocą

               - Z własnego doświadczenia wiem, jak silne są emocje towarzyszące przygotowaniom, znam uczucie oczekiwania i pragnienia perfekcyjnego finalnego efektu. Odpowiednie przygotowanie do zawodu oraz predyspozycje charakteru: odpowiedzialność, dynamiczność, pracowitość oraz obowiązkowość – stanowią gwarancję zadowolenia ze współpracy ze mną – wyjaśnia konsultantka ślubna Iwona Grodzicka na stronie  http://tonmariage.pl.

               Aby ślub i wesele były wyjątkowe i wszystko przebiegało zgodnie z planem, warto podjąć współpracę z wedding plannerem. Co możemy zyskać? Wspaniałą ceremonię i wymarzone przyjęcie, przygotowanie zgodnie z naszymi potrzebami i oczekiwaniami. Dzięki współpracy z wedding plannerem mamy pewność, że  wszystkie sprawy zostaną precyzyjnie skoordynowane, a my poczujemy wewnętrzną harmonię.

Częściowo i w pakiecie

               Może okazać się, że część spraw chcemy przygotować we własnym zakresie. Ze szczecińską agencją Ton Mariage jest to możliwe.  W branży ślubnej aż roi się od amatorów, szczególnie fotografów czy DJ-ów. Wedding planner ma doskonałe rozeznanie w bazie usługodawców, dzięki czemu unikniemy wpadki. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło poznać opinie nowożeńców i gości, co ułatwia świadomy wybór obsługi podczas naszego ślubu i wesela. Najlepiej jednak przekazać konsultantce ślubnej pełen zakres zadań, co daje gwarancję satysfakcji z idealnie przygotowanej ceremonii zaślubin i przyjęcia.

Ty decydujesz

               Zawsze ostateczna decyzja należy do Ciebie. Wedding planner przedstawia Ci swoje propozycje, które wcześniej precyzyjnie dostosowuje do Twoich potrzeb oraz sprawdza dostępność usługodawców we wskazanym terminie. Ton Mariage ze Szczecina jest w ciągłym kontakcie z przyszłą parą nowożeńców. Dzięki temu masz wrażenie że trzymasz rękę na pulsie, ale jednocześnie oszczędzasz czas i unikasz niepotrzebnego stresu. Kilkanaście dni przed ceremonią zaślubin, otrzymujesz scenariusz przebiegu dnia, dzięki czemu czujesz spokój i możesz  celebrować cudowne chwile narzeczeństwa.

Wedding planner Szczecin
tel. 693 538 968
Polecane