Dzisiaj jest: 9.7.2020, imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki

Wydział Komunikacji w Nowogardzie nieczynny do końca wakacji

Dodano: rok temu Czytane: 2459

Interesanci będą przyjmowani w Wydziale Komunikacji w Goleniowie (przy ul. Dworcowej 1) od poniedziałku do piątku od 7.00 do 14.30 (z wyjątkiem środy - od godz. 7.00 do 10.30).

Wydział Komunikacji w Nowogardzie nieczynny do końca wakacji

Z uwagi na okres urlopowy i związane z tym braki kadrowe filia Wydziału Komunikacji w Nowogardzie będzie nieczynna w dniach od 11 lipca 2019 r. do dnia 30 sierpnia 2019 r.
 

Interesanci będą przyjmowani w Wydziale Komunikacji w Goleniowie przy ul. Dworcowej 1, od poniedziałku do piątku od 7.00 do 14.30 (z wyjątkiem środy - od godz. 7.00 do 10.30).

• parter, pok. 2 – sprawy dotyczące rejestracji pojazdów,
• I piętro pok. 102 – sprawy dotyczące praw jazdy.

Jednocześnie informujemy, że od dnia 11 lipca 2019 r. zostaje uruchomiony system internetowej rezerwacji wizyt do rejestracji i przerejestrowania pojazdów, za pomocą którego będzie można umówić się do rejestracji i przerejestrowania pojazdów na 30 dni do przodu. Rezerwacja na każdy kolejny dzień uaktywnia się o godz. 24.00.

Rejestracji można będzie dokonywać przez stronę powiatu (www.powiat-goleniowski.pl) lub BIP Starostwa Powiatowego w Goleniowie.

 

Rejestracja i przerejestrowanie pojazdu możliwe jest też bez uprzedniej rezerwacji kolejki – na bieżąco po pobraniu numerka z automatu systemu kolejkowego i wyświetleniu wezwania do odpowiedniego stanowiska.
 

Pozostałe sprawy związane z pojazdami i dokumentami uprawniającymi do kierowania pojazdami również nie wymagają wcześniejszej rezerwacji terminu.

Źródło: Powiat Goleniowski
Polecane