Dzisiaj jest: 24.1.2020, imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Daj nura!- czyli kursy nurkowania dla każdego

Dodano: 7 miesięcy temu Czytane: 1393 Autor:

Wakacje to idealna pora na spełnianie od dawna odkładanych marzeń. Jeśli jednym z nich jest kurs nurkowania, to warto, zastanowić się nad ofertą szkoły nurkowania Daj nura. Dlaczego?

Daj nura!- czyli kursy nurkowania dla każdego
 
Artykuł sponsorowany
 
Wakacje to idealna pora na spełnianie od dawna odkładanych marzeń. Jeśli jednym z nich jest kurs nurkowania, to warto, zastanowić się nad ofertą szkoły nurkowania Daj nura. Dlaczego? Bo jest na miejscu, posiada w ofercie kursy dostosowane do różnych poziomów zaawansowania oraz wykwalifikowanych instruktorów.

Kurs nurkowania dla każdego

Jeżeli dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem, warto zacząć od kursu podstawowego SDI Open Water Scuba Diver, umożliwiającego bezpieczne nurkowanie w wodach otwartych. - Po pomyślnym zakończeniu programu otrzymasz międzynarodowy certyfikat nurka Open Water Scuba Diver uprawniający do nurkowania na całym świecie do głębokości 18m. Oznacza to, że będziesz mógł nurkować z partnerem nurkowym bez asekuracji instruktora czy Dive Mastera w swoich okolicznych wodach lub na wyjazdach, czy wakacjach na całym świecie – czytamy na stronie www.dajnura.com.pl.

Nie potrzebujesz nic, cały sprzęt na okres kursu otrzymujesz od szkoły.

Kurs trwa maksymalnie dwa miesiące, w których trakcie odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne – na basenie i wodach otwartych.

Pomyśle ukończenie kursu, daje możliwość dalszego doskonalenia umiejętności na kursie zaawansowanym. W ofercie szkoły nurkowej Daj nura, można wybrać aż spośród jedenastu rodzajów kursów – na przykład nurkowanie w suchym skafandrze, pod lodem, w nocy, eksplorowanie głębin do 40 metrów oraz kursy umożliwiające penetracje podwodnych wraków.

W ofercie Daj nura znajdują się również propozycje kursów technicznych, które dają możliwość nurkom zaawansowanym pogłębienia swojej wiedzy, aby mogli jeszcze dłużej i głębiej eksplorować podwodny świat, szkolić się w zakresie nurkowań dekompresyjnych z użyciem różnych mieszanek gazowych do oddychania.

Kursy te kończą się uzyskaniem certyfikatów honorowanych na całym świecie.

Szkoła nurkowania z tradycjami

Nie ma lepszej szkoły nurkowej w okolicy Stargardu i Szczecina. Działająca od ponad 15-lat kadra wykwalifikowanych instruktorów szkoły Daj nura prowadzi szkolenia na najwyższym poziomie. Szkoleniowcy kładą ogromny nacisk na bezpieczeństwo, a ich mottem jest „ile wejść – tyle wyjść”. Po zakończonym kursie można wraz z instruktorami eksplorować okoliczne, jak i bardziej egzotyczne wody – pobliskie jeziora, Bałtyk czy lazurowe wody Karaibów, Chorwacji lub Egiptu.

Kto może nurkować?

W zasadzie każdy! Na kurs nurkowania mogą zapisać się osoby pełnoletnie, natomiast dzieci w wieku od 10 lat i młodzież do 17 lat muszą mieć zgodę rodziców. Zajęcia odbywają się w Stargardzie, Szczecinie i okolicach. Szkoła nurkowania zapewnia niezbędny sprzęt do nurkowania, co oznacza, że nie trzeba inwestować w kosztowne akcesoria. Warto dobrze zapoznać się z ofertą kursów nurkowania na stronie dajnura.com.pl, często można trafić na ciekawe promocje, na przykład drugi kurs gratis.

Kurs nurkowania Szczecin
DajNura
tel. +48 504 178 180
Polecane