Dzisiaj jest: 9.7.2020, imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki

Inspektor Robert Sielski już oficjalnie Komendantem Powiatowym

Dodano: rok temu Czytane: 1378

Uroczystość objęcia stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Goleniowie.

Inspektor Robert Sielski już oficjalnie Komendantem Powiatowym
W piątek 7 czerwca 2019 r. w obecności Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie inspektora Piotra Ostrowskiego odbyła się uroczystość powitanie ze sztandarem Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie przez młodszego inspektora Roberta Sielskiego.

W Zakładzie Aktywności Zawodowej w Łozienicy odbyło się uroczyste objęcie stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Goleniowie przez młodszego inspektora Roberta Sielskiego. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele lokalnego samorządu, kierownictwo goleniowskiego sądu i prokuratury oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb.

Nie zabrakło także komendantów miejskich i powiatowych garnizonu zachodniopomorskiego, poprzednich współpracowników mł.insp. Roberta Sielskiego oraz goleniowskich policjantów. W tym ważnym dla komendanta Sielskiego dniu towarzyszyła również jego rodzina.

Zgodnie z tradycją podczas ceremonii miało miejsce powitanie młodszego inspektora Sielskiego ze sztandarem oraz uroczyste złożenie meldunku Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie inspektorowi Piotrowi Ostrowskiemu o objęciu stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Goleniowie.

Mł.insp. Robert Sielski rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie nadinsp. Jacka Cegieły z dniem 21 maja 2019 roku objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Goleniowie.

sierż.sztab. Anna Dygas
Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie
Polecane