Dzisiaj jest: 9.7.2020, imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki

Musical METRO już 16 czerwca- mamy wejściówki dla czytelników

Dodano: rok temu Czytane: 1688 Autor:

Musical METRO już 16 czerwca w hali Netto Arena! Dla naszych czytelników mamy do rozdania pięć podwójnych zaproszeń na to niezwykłe wydarzenie. Wystarczy polubić, skomentować i udostępnić post.

Musical METRO już 16 czerwca- mamy wejściówki dla czytelników

Po 3 latach nieobecności, do Szczecina powraca wspaniałe muzyczne wydarzenie, jakim jest ponowne wystawienie musicalu METRO Studia Buffo. Już 16 czerwca o godzinie 16:00 po raz kolejny pojedziemy metrem w piękną muzyczną podróż.

Wydarzenie, ze względu na swą historię i sławę, niezwykle warte wzięcia pod uwagę podczas planowania czerwcowej niedzieli – METRO to kanon teatralny dla każdego Polaka.

28 Lat Najlepszego Polskiego Musicalu

Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew, jakiego nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staje się płynna, akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni.

„METRO”. Gdzieś między fikcją a rzeczywistością … Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground – sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. METRO to opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

libretto i teksty piosenek: Agata i Maryna MIKLASZEWSKIE
muzyka: Janusz STOKŁOSA
scenariusz, choreografia i reżyseria: Janusz JÓZEFOWICZ
wystąpią: Natasza URBAŃSKA, Janusz JÓZEFOWICZ, Mariusz CZAJKA, Artur CHAMSKI, Jerzy GRZECHNIK, Rafał DROZD, Natalia SROKOCZ, Natalia KUJAWA, Maria TYSZKIEWICZ, Mateusz JAKUBIEC, Aleksandra ZAWADZKA, Łukasz TRAUTSOLT, Paweł ORŁOWSKI, Iga RYŚ, Nina MAJOR, Błażej CISZEK, Dominik OCHOCIŃSKI, Ela WILCZYŃSKA, Marcin TYMA, Magdalena DĄBKOWSKA i inni…

DODATKOWE INFORMACJE O MUSICALU „METRO” w Hali NETTO ARENA

• bezprecedensowe widowisko muzyczne, z udziałem najlepszych artystów teatru BUFFO
• wykonywane na olbrzymiej scenie 14 x 18 m, ze zmieniającą się dynamicznie scenografią, przygotowaną specjalnie na trasę Musicalu METRO
• perfekcyjne nagłośnienie i oświetlenie w wykonaniu firm Fotis i Lampart – doskonała jakość dźwięku w każdym miejscu Hali
• dwa telebimy o wymiarach 6,5 x 4,5 m pokazujące „na żywo” widowisko, realizowane przy użyciu pięciu profesjonalnych kamer cyfrowych – bardzo dobra widoczność z każdego miejsca
• porywające i zapierające dech w piersiach efekty świetlne i laserowe, będące tłem dla popisów tanecznych, akrobatycznych i wokalnych grupy 35 artystów z teatru BUFFO
• perfekcyjna reżyseria Janusza JÓZEFOWICZA, który występuje i jednocześnie czuwa nad idealnym wykonaniem Musicalu

JEDNYM ZDANIEM:

Wydarzenie, którego nie możesz przegapić! Blisko 2200 zagranych spektakli do tej pory!

Rekordziści widzieli METRO już ponad 300 razy!

I na pewno przyjadą na kolejne widowisko do Szczecina!

„Cudowna, bardzo efektowna, lekka i przyjemna opowieść o pięknej miłości. Piękni ludzie, piękne piosenki i miłość. „Metro” to sama rozkosz oglądania i słuchania. I nawet po latach prezentowania na scenie cieszy się popularnością… „Metro” to wspaniałe widowisko o marzeniach, które można realizować w piękny sposób. Spektakl pełen nadziei i zachęty do robienia w życiu tego, co się kocha. (www.stacjakultura.pl)”

Bilety dostępne na www.eventim.pl, www.bilety.fm, www.ebilet.pl oraz www.abilet.pl
Spis wszystkich punktów sprzedaży: http://musical-metro.pl/bilety-szczecin/REGULAMIN KONKURSU:
1. Zasady przebiegu Konkursu określa niniejszy Regulamin.
2. Organizatorem Konkursu jest Portal Informacyjny mojeinfo24.pl
3. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
4. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
5. Osoba, która na portalu mojeinfo24.pl (pod konkursowym artykułem), lub na FB NowogardMojeInfo24 (pod konkursowym postem) zostawi komentarz, polubi i udostępni na swojej osi post zgodnie z poniższymi postanowieniami Regulaminu, staje się Uczestnikiem Konkursu.
6. Aby wziąć udział w Konkursie, w miejscach wskazanych w pkt. 5 należy dokończyć zdanie: Na musical zabiorę...
7. Zakończenie konkursu nastąpi 7 czerwca 2019 o godzinie 23.00.
8. Uczestnik konkursu może dodać tylko jeden komentarz.
9. Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi do dnia 12 czerwca 2019 do godziny 20.00. Redakcja wybierze nagrodzone odpowiedzi. Wynik konkursu zostanie opublikowany na portalu mojeinfo24.pl oraz FB organizatora.
10. Nagrody: 5 podwójnych wejściówek na musical Metro, który odbędzie się w dniu 16 czerwca 2019,
11. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inną, na ich wartość pieniężną ani przenieść praw do ich otrzymania na osoby trzecie.
12. O sposobie odbioru nagrody zwycięzca zostanie poinformowany w formie wiadomości prywatnej lub telefonicznie po wcześniejszym kontakcie z redakcją z konta, które brało udział w konkursie (komentarz na FB – z konta FB, komentarz na portalu – adres e-mail). Odbiór nagrody musi nastąpić w ciągu 24 godzin od daty ogłoszenia wyników. Po tym okresie nagroda przepada.
13. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na publikację przez Organizatora imienia i nazwiska lub pseudonimu (nicka) na profilu Organizatora, w serwisie Facebook.com, zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu bądź w nazwie profilu Uczestnika w serwisie Facebook.com.
14. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów swoich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.
15. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane opublikowaniem nieprawdziwych danych osobowych bądź innych nieprawdziwych informacji opartych na zgłoszeniach sporządzonych przez Uczestników.
16. Uczestnik nie ma prawa żądać od Organizatora zwrotu żadnych kosztów ani innych poniesionych przez siebie wydatków w związku z uczestnictwem w Konkursie.
17. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Konkursu w każdym czasie. Informacja o zmianie zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora.
18. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail Organizatora: redakcja@mojeinfo24.pl
19. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.
Polecane