Dzisiaj jest: 25.1.2020, imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany

Kolizje, kradzieże, zatrzymania. Zestawienie wybranych zdarzeń do 26 maja

Dodano: 8 miesięcy temu Czytane: 1560

,

Kolizje, kradzieże, zatrzymania. Zestawienie wybranych zdarzeń do 26 maja

20 maja po godzinie 12.00 na ulicy Kościuszki w Nowogardzie doszło do kolizji dwóch pojazdów. Kierujący pojazdem marki Renault Laguna 72-letni mężczyzna nieprawidłowo wykonana manewr cofania, doprowadzając do kolizji z pojazdem marki Toyota, kierowanym przez 21-latka. Obaj kierujący trzeźwi. Kierujący pojazdem marki Renault za popełnione wykroczenie został pouczony.

Przed godziną 11.00 we wtorek 21 maja do kolizji doszło na ulicy Warszawskiej, gdzie kierujący motocyklem 33-latek z Nowogardu jadąc ulicą Warszawską, rozpoczął manewr wyprzedzania pojazdu volvo przed wysepką, na wysokości kościoła. Aby uniknąć zderzenia z wysepką, zjechał na pas prawy, gdzie znajdował się wyprzedzany pojazd, w wyniku czego uderzył w jego bok. Obaj kierowcy w chwili zdarzenia byli trzeźwi, Kierujący motocyklem za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym. Ponadto kierujący motocyklem nie posiadał aktualnych badań technicznych pojazdu i nie miał przy sobie wymaganych dokumentów.

Tego samego dnia do zderzenia dwóch pojazdów doszło na DK6, na wysokości miejscowości Kikorze. Tam z kolei kierujący pojazdem lancia nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki mercedes, w wyniku czego doszło do kolizji.

Przed godziną 20.00 Policjanci OPI KP Nowogard zatrzymali poszukiwanego postanowieniem o zatrzymaniu i przymusowym doprowadzeniu osoby podejrzanej wydanego przez Prokuraturę Okręgowa w Gorzowie Wlkp. , mężczyznę lat 40 (zam. pow, Goleniów). Postępowanie prowadzi KWP Gorzów Wlkp.

22 maja Patrol OPP KWP Szczecin podczas kontroli drogowej przy ulicy Zamkowej ujawnił, że kierujący rowerem 61-laek znajduje się pod wpływem alkoholu (0,88 promila alkoholu w organizmie). Postępowanie prowadzi KP Nowogard.

Po godzinie 13.00 w Żabowie kierujący pojazdem marki VW Transporter 59- mężczyzna z nieznanych przyczyn zjechał na pas przeciwległy, w wyniku czego zderzył się czołowo z pojazdem marki Volvo kierowanym przez 22-latka z gminy Nowogard. zam. Obaj kierujący trzeźwi. Kierujący pojazdem marki VW Transporter za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym.

23.05 na ulicy Rzeszowskiego doszło do potrącenia pieszej. Kierujący pojazdem marki citroen c5 39-latek z Nowogardu wjechał na oznakowane przejście dla pieszych, gdzie znajdowała się piesza 79-latka. Kierujący trzeźwy. Zatrzymano kierującemu prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Nowogard.

Po godzinie 13.00 na Armii Krajowej kierujący pojazdem marki renault mężczyzna lat 66, nie zachował bezpiecznej odległości przed poprzedzającym go pojazdem marki Opel Astra kierowanym przez mężczyznę lat 25 zam. Gmina Nowogard, w wyniku czego doszło do uderzenia w tył pojazdu Opel przez pojazd Renault. Obaj kierujący trzeźwi. Kierowca pojazdu marki Renault za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym.

Data i godzina
zgłoszenia
Policjanci OPI KP Nowogard 24 maja na ul. Ks. Racibora zatrzymali 28-letniego mężczyznę poszukiwanego przez Sad Rejonowy w Goleniowie. Na podstawie nakazów doprowadzony został do ZK w Nowogardzie. Postępowanie prowadzi KP Nowogard.

Tego samego dnia wieczorem, Policjanci KP Nowogard w trakcie interwencji w Olchowie ujawnili, że zgłaszająca awanturę domową 31-latka jest poszukiwana celem odbycia kary zastępczej. Postępowanie prowadzi KP Nowogard.

W zeszłą sobotę po południu Patrol OPP KWP Szczecin podczas kontroli drogowej przy ulicy Bohaterów Warszawy ujawnił,że 36-latek z powiatu łobeskiego kierujący pojazdem vw T4 lat 36 znajduje sie w stanie nietrzeźwości ( 0,69 promila alkoholu w organizmie) Postępowanie prowadzi KP Nowogard.
Polecane