Dzisiaj jest: 7.12.2019, imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława

Policjanci z Goleniowa odnaleźli zaginionego i chorego75-latka

Dodano: 7 miesięcy temu Czytane: 973

Dzięki zaangażowaniu mundurowych i sprawnej akcji poszukiwawczej mężczyzna został odnaleziony na terenie leśnym przy ul. Przestrzennej w Goleniowie.

Policjanci z Goleniowa odnaleźli zaginionego i chorego75-latka

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie w zeszły poniedziałek po godzinie 18:00 otrzymał telefoniczne zgłoszenie od zaniepokojonej kobiety, która powiadomiła o zaginięciu jej 75-letniego męża.

Mężczyzna, który choruję na cukrzyce i posiada zaniki pamięci, opuścił mieszkanie, nie informując o tym fakcie domowników. Ponadto kobieta oświadczyła, że mąż musi przyjąć leki, gdyż ich brak może realnie zagrozić jego życiu i zdrowi.

Funkcjonariusze w trakcie prowadzonych czynności ustalili, że starszy mężczyzna wyszedł z domu ubrany jedynie w krótką piżamę i skarpety.

Funkcjonariusze niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania. W akcji wzięło udział 15 policjantów oraz patrol Straży Miejskiej, którzy zostali skierowani przez żonę zaginionego do miejsc, w których mógł znajdować się 75-latek.

Przeszukano ulice przyległe do miejsca zamieszkania mężczyzny. Ostatecznie po kilku godzinach 75-latek, cały i zdrowy został odnaleziony na terenie leśnym przy ulicy Przestrzennej w Goleniowie.

 
Źródło: Policja
Polecane