Dzisiaj jest: 21.9.2019, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Kuchenne Rewolucje w Nowogardzie już 2 maja w TV

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 5103

W czwartek, 2 maja o godz. 21.30 wyemitowany zostanie odcinek "Kuchennych rewolucji", który w zeszłym roku realizowany był w nowogardzkiej pierogarni,

Kuchenne Rewolucje w Nowogardzie już 2 maja w TV

W czwartek, 2 maja o godz. 21.30, wyemitowany zostanie odcinek "Kuchennych rewolucji", który w zeszłym roku realizowany był w nowogardzkiej pierogarni. Po metamorfozie lokal zmienił nazwę na Bistro Gniecione.

Słynna i bezkompromisowa restauratorka Magda Gessler, która w zaledwie 4 dni wyciąga upadające lokale gastronomiczne z tarapatów, odwiedziła nowogardzką pierogarnię w listopadzie zeszłego roku.

Co zastała Magda Gessler? Jakie problemy pojawiły się w pierogarni i jak teraz wygląda lokal, jego wystrój i menu? O tym wszystkim przekonacie się już w przyszły czwartek, 2 maja o godz. 21.30 na antenie TVN.

Odcinki „Kuchennych rewolucji” obejrzysz także online na player.pl

Opis odcinka:

"Waldek początkowo pracował przez lata w różnych restauracjach na zmywaku. W końcu zaczął marzyć o własnym, choćby niedużym lokalu. Skromny budżet mężczyzny i ogromna pasja zrodziły pomysł na bar z pierogami. Waldek był zdania, że domowe jedzenie lepiej sprzeda się pod szyldem z kobiecym imieniem. Swój lokal nazwał więc „Pierogarnia u Marty” na cześć swojej siostry, która pomagała mu w gotowaniu.

Z biegiem czasu sytuacja finansowana była coraz gorsza. Pierogarnia nie przynosiła dochodów, a siostra Waldka znalazła inną stałą pracę. Tym samym, mężczyzna został w kuchni zupełnie sam, a na sali pomaga mu ucząca się kelnerka Magda.

Właściciel przyznaje, że od początku działalności nie miał jeszcze nigdy wypłaty. Skromne dochody wystarczają ledwo na zakup produktów i stałe opłaty. Samotna walka z rzeczywistością i brak pieniędzy spowodowały, że Waldek stracił już wiarę w sukces „Pierogarni u Marty”. Brakuje mu pomysłów, na to, co zmienić w barze, żeby wreszcie mógł normalnie zarabiać i żyć bez widma katastrofy finansowej nad głową. Ostatnią szansą w walce o marzenia jest Magda Gessler.

Czy jej pomoc przyniesie upragniony sukces? " 
Źródło: Opis odcinka: TVN
Polecane