Dzisiaj jest: 21.9.2019, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Kolizje, kradzieże, zatrzymania. Zestawienie wybranych zdarzeń od 8-10 kwietnia

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 1860

.

Kolizje, kradzieże, zatrzymania. Zestawienie wybranych zdarzeń od 8-10 kwietnia

Poniedziałek 8 kwietnia

Wczesnym rankiem w poniedziałek na ul. Mickiewicza sprawca włamał się do mieszkania, skąd dokonał kradzieży sprzętu domowego.

W Wyszomierzu natomiast doszło do pożaru domu mieszkalnego. Przyczyny pojawienia się ognia wciąż ustala biegły z zakresu pożarnictwa.

Po godz. 17.00 na skrzyżowaniu drogi nr 106 ze zjazdem do miejscowości Grabin doszło do kolizji drogowej, gdzie kierujący skuterem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo ciągnikowi siodłowemu Marki Volvo.

Wieczorem patrol OPI KP Nowogard podczas kontroli drogowej ujawnił, że Norbert W. kierujący samochodem marki Audi znajduje się pod wpływem środków odurzających.

Wtorek 9 kwietnia

Maciej O. złożył zawiadomienie o kradzieży z włamaniem do pojazdu marki VW Touran, zaparkowanego w Nowogardzie na ul. 15 lutego, skąd sprawca po uprzednim wybiciu szyby w aucie dokonał kradzieży radia z nawigacją.

Po godz., 19.23 patrol OPI KP Nowogard podczas kontroli drogowej ujawnił, że Paweł B. kierujący samochodem marki Peugeot znajduje się pod wpływem środków odurzających.

Środa 10 kwietnia

Patrol OPI KP Nowogard dokonał zatrzymania Macieja T poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Goleniowie celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Przed godziną 12.00 doszło do kolizji drogowej na drodze w kierunku Orzechowa. Kierujący samochodem osobowym marki Opel Kadet nie zachował ostrożności i jak twierdził kierowca, celem uniknięcia zderzenia z sarną zjechał na pobocze, w następstwie czego stracił panowanie nad pojazdem i dachował. W wyniku zdarzenia kierujący odniósł obrażenia ciała poniżej dni siedmiu, brak innych osób poszkodowanych. (zdj. główne).

W zeszłą środę do Komisariatu Policji w Nowogardzie zgłosiły się dwie osoby w celu dokonania zawiadomienia o oszustwie i kradzieży.

Pierwsze z nich złożył Waldemar K., który został oszukany podczas zakupu za pośrednictwem portalu internetowego maszyny rolniczej. Wartość start poniesionych przez poszkodowanego to 14 tysięcy złotych.

Drugie zawiadomienie dotyczyło kradzieży telefonu komórkowego, w wyniku czego Teresa B. poniosła straty w wysokości 400 zł.
Źródło: Policja
Polecane