Dzisiaj jest: 21.9.2019, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Kolizje, kradzieże, zatrzymania. Zestawienie wybranych zdarzeń od 3-7 kwietnia

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 1333

Zestawienie wybranych zdarzeń nadesłanych przez Komisariat Policji w Nowogardzie.

Kolizje, kradzieże, zatrzymania. Zestawienie wybranych zdarzeń od 3-7 kwietnia

Środa 03.04.2019 r.

Około godziny 05.54 na ul. Bohaterów Warszawy dokonano kradzieży z włamaniem do pomieszczeń biurowych, skąd sprawca dokonał kradzieży pieniędzy.

W poniedziałek patrol OPI KP Nowogard dokonał zatrzymania Szymona D., Marcina J. i Mieczysława P. - trzej mężczyźni byli poszukiwani nakazem Sądu Rejonowego w Goleniowie do odbycia kary pozbawienia wolności.

Czwartek 04.04.2019 r.

W Nowogardzie przy ul. Wojska Polskiego doszło do kradzieży kamery monitoringu zamontowanej na budynku, w wyniku czego zgłaszający poniósł straty materialne.

Piątek 05.04.2019 r.

W ubiegły piątek Sebastian F. złożył zawiadomienie na policji o kradzieży piły do betonu o wartości 2000 zł. Sprzęt został skradziony z otwartego garażu w przy ul. Cmentarnej. Sprawca kradzieży został zatrzymany.

Tego samego dnia przed południem Julia M. złożyła zawiadomienie o wykroczeniu. Z zawiadomienia wynikało, że ustalona osoba dokonała wywiezienia śmieci na należące do zgłaszającej pole.

Sobota 06.04.2019 r.

W dniu 06.04. o godz. 10.30 w Nowogardzie na ul. Księcia Raciobora doszło do kolizji drogowej między samochodami osobowymi Mercedes a Daewoo Matiz. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.

Niedziela 07.04.2019.

O godz. 4.36 na stacji paliw HL w Nowogardzie na ul. Armii Krajowej doszło do kradzieży paliwa o wartości. Kierujący samochodem osobowym o ustalonych numerach rejestracyjnych zatankował pojazd i odjechał, nie płacąc rachunku, który wyniósł 324 zł.

W niedzielne południe na ul. Żeromskiego doszło do kolizji drogowej między samochodami osobowymi VW i VW Passat. Brak osób poszkodowanych.

 
Źródło: Policja
Polecane