Dzisiaj jest: 28.3.2023, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Zdobądź bezpłatne wejściówki na spektakl akrobatyczno-taneczny PROMETEUSZ 4K i poznaj historię opowiedzianą bez słów

Dodano: 4 lata temu

Najnowocześniejsze polskie multimedialne widowisko akrobatyczno-taneczne. Takiego widowiska jeszcze w regionie nie było!

Zdobądź bezpłatne wejściówki na spektakl akrobatyczno-taneczny PROMETEUSZ 4K i poznaj historię opowiedzianą bez słów

 

 
Już w piątek 26.04.2019, odbędzie się premiera najnowocześniejszego polskiego multimedialnego widowiska akrobatyczno-tanecznego pt. Pometeusz 4K.

Aby otrzymać bezpłatnie jedną z ośmiu podwójnych wejściówek na wydarzenie, wystarczy polubić post i zostawić pod nim komentarz, w którym należy określić, z kim wybierzemy się na imprezę. Na komentarze czekamy do 25.04.2019r  do godziny 11.00.REGULAMIN
1. Zasady przebiegu Konkursu  określa niniejszy Regulamin.
2. Organizatorem Konkursu jest Portal Informacyjny mojeinfo24.pl
3. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
4. Udział w Konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
5. Osoba, która na portalu mojeinfo24.pl (pod konkursowym artykułem), lub na FB NowogardMojeInfo24 (pod konkursowym postem) zostawi komentarz i polubi post zgodnie z poniższymi postanowieniami Regulaminu, staje się Uczestnikiem Konkursu.
6. Aby wziąć udział w Konkursie, w miejscach wskazanych w pkt. 5 należy  dokończyć zdanie: Na spektakl zabiorę...
7. Zakończenie konkursu nastąpi 25 kwietnia 2019 o godzinie 11.00.
8. Uczestnik konkursu może dodać tylko jeden komentarz.
9. Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpi do dnia 25.04  2019 do godziny 12.00.Redakcja wybierze nagrodzone odpowiedzi.  Wynik konkursu zostanie opublikowany na portalu mojeinfo24.pl oraz FB organizatora.
10. Nagrody: 8 podwójnych wejściówek na spektakt Pometeusz 4K, który odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2019,
11. Zwycięzca nie może wymienić nagrody na inną, na ich wartość pieniężną ani przenieść praw do ich otrzymania na osoby trzecie.
12. O sposobie odbioru nagrody zwycięzca zostanie poinformowany w formie wiadomości prywatnej lub telefonicznie po wcześniejszym kontakcie z redakcją z konta które brało udział w konkursie (komentarz na FB – z konta FB, komentarz na portalu – adres e-mail). Odbiór nagrody musi nastąpić w przeciągu 4 godzin od daty ogłoszenia wyników. Po tym okresie nagroda przepada.
13. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na publikację przez Organizatora imienia i nazwiska lub pseudonimu (nicka) na profilu Organizatora, w serwisie Facebook.com, zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu bądź w nazwie profilu Uczestnika w serwisie Facebook.com.
14. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów swoich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Każdy z Uczestników ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawiania.
15. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane opublikowaniem nieprawdziwych danych osobowych bądź innych nieprawdziwych informacji opartych na zgłoszeniach sporządzonych przez Uczestników.
16. Uczestnik nie ma prawa żądać od Organizatora zwrotu jakichkolwiek kosztów ani innych poniesionych przez siebie wydatków w związku z uczestnictwem w Konkursie.
17. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Konkursu w każdym czasie. Informacja o zmianie zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora.
18. Wszelkie pytania i uwagi można kierować na oficjalny adres e-mail Organizatora: redakcja@mojeinfo24.pl
19. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.


 
Takiego widowiska jeszcze w regionie nie było!

Naszpikowany efektami specjalnymi show w wykonaniu kilkudziesięciu  artystów, muzyków, wokalistów oraz akrobatów, którzy łamią bariery możliwości ludzkiego ciała.

Spektakl oparty jest na micie o Prometeuszu, który wykradł bogom ogień i rozbudził w ludziach kreatywność i zainteresowanie światem. Artyści opowiadają historię bez słów – tylko poprzez ruch, obraz, muzykę i grę aktorską. Grupa tancerzy i akrobatów podczas trwającego prawie dwie godziny spektaklu, przedstawia w wyjątkowy sposób losy tytułowego Prometeusza i całej ludzkości. Żadnych dialogów tylko światło, obraz dźwięk i ciało.

Jako główny środek wyrazu artyści wykorzystują szeroko rozumiany ruch sceniczny, taniec, akrobacje oraz ekwilibrystykę cyrkową nie pozbawiając jednocześnie całego widowiska treści.

 

Światło, obraz, dźwięk i ciało


Spektakl czaruje widza hipnotyzującą muzyką wykonywaną na żywo, niesamowitą multimedialną scenografią, akrobacjami zapierającymi dech w piersiach, gibkością ciał aktorów i emocjami, które przenoszą swoim tańcem na publiczność. Oglądając, nie da się nie podziwiać technicznej perfekcji artystów a brak dialogów nie jest wadą, tylko zaletą przedstawienia.

Pozwalając sobie na szczyptę metafory i fantazji należy patrzeć na ten spektakl jak na przedstawienie dramatyczne, w którym aktorom odebrano mowę, a dodano skrzydła. Walorem realizacji jest też połączenie widowiska z teatrem dramatycznym. Treść jest uniwersalna – ponadczasowa, międzykulturowa.

Tło całej historii nadaje oświetlenie, multimedialna scenografia, płonące fontanny, efekty laserowe  i przede wszystkim muzyka wraz z pięknymi głosami wokalistek. Prometeusz jest przedstawieniem, w którym zobaczymy zarówno zapierające dech w piersiach ewolucje, porywający taniec i grę aktorską, ale również znakomicie opowiedzianą historię będącą demonstracja możliwości ludzkiego ciała.
 
Innowacyjny projekt, pierwsze i jedyne tego typu widowisko w Polsce!

 

Innowacyjny projekt, pierwsze i jedyne tego typu widowisko w Polsce!


PROMETEUSZ 4K to już bardzo rozbudowana technologicznie produkcja sceniczna gotowa konkurować z największymi produkcjami światowymi. Rozszerzona grupa artystów teamu EVEREST Production, specjalnie do projektu skomponowana muzyka, która w PROMETEUSZU 4K będzie wykonywana na żywo przez czołowych polskich muzyków. Najnowocześniejsze efekty sceniczne oraz technologie multimedialne.

Produkcja spektaklu zajęła się firma 2Point Piotr Jeziorski (wieloletni producent m.in. Musicalu METRO). Realizację animacji oraz projekt grafik scenicznych powierzono najlepszej polskiej firmie w tej dziedzinie Clockwork, oprawę wizualną i efekty specjalne zapewni światowy lider w tej branży firma Visual Sensation.

Rozbudowana scenografia wraz z multimedialnym show w postaci animacji laserowych, mappingu 3D, potężnych efektów świetlnych, płonących fontann i wielu innych najnowocześniejszych technik i efektów scenicznych. W połączeniu z historią stworzoną przez wulkan wyobraźni reżysera Kamila J. Przybosia, talentem artystów z grupy Everest Production i piękną muzyką, przeniesie widza w fascynującą podróż do świata mitologii.

PREMIERA - 26.04.2019 NETTO ARENA SZCZECIN godzina 19:00


Strona: www.prometeusz4k.pl
BILETY: www.prometeusz4k.pl/bilety
www.bilety.fm , www.ebilet.plwww.abilet.pl, www.kupbilecik.pl

Facebook: www.facebook.com/Prometeusz4KPolecane