Dzisiaj jest: 20.7.2019, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Potrącił mężczyznę na wózku inwalidzkim i uciekł z miejsca

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 4513

Policja poszukuje kierowcy busa, który w poniedziałek około godziny 12.45 na przejściu dla pieszych potrącił 81-latka poruszającego się na wózku inwalidzkim.

Potrącił mężczyznę na wózku inwalidzkim i uciekł z miejsca

Policja poszukuje kierowcy busa, który w poniedziałek około godziny 12.45 na przejściu dla pieszych w Nowogardzie potrącił 81-latka poruszającego się na wózku inwalidzkim.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca jadący ulicą Armii Krajowej, podczas skrętu na światłach w ul. Kościuszki potrącił 81-latka poruszającego się na wózku inwalidzkim, który znajdował się na przejściu dla pieszych. Kierowca samochodu nie zatrzymał się i uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy pokrzywdzonemu.- informuje sierż sztab. Anna Dygas  Biura Prasowego KPP w Goleniowie.

Na pomoc inwalidzie ruszyli przechodnie, którzy zauważyli leżącego na jezdni mężczyznę, po czym wezwali na miejsce służby.

Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala na badania. Na szczęście obrażenia nie okazały się groźne dla życia i zdrowia poszkodowanego starszego mężczyzny.

Pracujący nad sprawą funkcjonariusze ustalili, że w zdarzeniu uczestniczył najprawdopodobniej biały pojazd typu bus. Policja prowadzi czynności, które mają na celu ustalenie sprawcy zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 25 marca przed godziną 12.45 w Nowogardzie.

 
Polecane