Dzisiaj jest: 20.7.2019, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Doprowadził do niebezpiecznych sytuacji i zderzenia z drugim pojazdem. Trafił do szpitala

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 4889

55-letni kierowca fiata słabnął podczas jazdy. Doprowadził do kolizji

Doprowadził do niebezpiecznych sytuacji i zderzenia z drugim pojazdem. Trafił do szpitala
Mężczyzna kierujący pojazdem marki fiat, prowadząc auto stwarzał realne zagrożenie dla siebie jak i dla innych użytkowników drogi. Na filmie udostępnionym w sieci przez Pana Jakuba, które obiegło już cały internet, widać że mężczyzna tracił kontrolę nad pojazdem już na ulicy 3-go Maja w Nowogardzie.

Podczas pokonywania łuku wjechał pojazdem na chodnik. Do identycznej sytuacji doszło chwilę później na ulicy 700-lecia. Kierowca fiata naprzeciwko netto wjechał na chodnik, po czym próbując z niego wyjechać, uderzył w tył jadącego BMW, które próbowało zarzymać kierowcę fiata.

Jak poinformowała nas w piątek Oficer Prasowy KPP w Goleniowie sierż. sztab. Anna Dygas- Wezwany na miejsce zdarzenia patrol policji ustalił, że mężczyzna niedawno był hospitalizowany ze względu na stan swojego zdrowia. Po kolizji na 700-Lecia ze względu na stan zdrowia został przetransportowany do gryfickiego szpitala. Policja zatrzymała prawo jazdy 55-latkowi, a o odzyskaniu przez kierującego uprawnień do kierowania pojazdami zadecyduje sąd.

Mężczyzna około dwa tygodnie przed zdarzeniem miał najprawdopodobniej udar. W zeszły piątek najprawdopodobniej tracił przytomność kierując pojazdem. W chwili zdarzenia był trzeźwy i z pewnością nie korzystał podczas jazdy z telefonu.

Do zdarzenia doszło 22 marca przed godziną 12.00 w Nowogardzie


Świadkowie informują, że kierujący nagrywający film, zatrzymał kierowcę fiata, co było sprzeczne ze wstępnymi ustaleniami. Niestety prześmiewcza forma udostępnienionego nagrania, niewyjaśniająca okoliczności zdazenia, nie świadczy dobrze o jego autorze.Źródło: film: You Tube, foto: prnt scr. z YT.
Polecane