Dzisiaj jest: 20.7.2019, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Cztery porzucone szczeniaki. Szukamy oprawcy, który skazał je na śmierć!

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 1280

Szukamy osób, które będą w stanie pomóc ustalić właściciela szczeniaków, które zostały porzucone w sąsiedniej gminie.

Cztery porzucone szczeniaki. Szukamy oprawcy, który skazał je na śmierć!


Porzucenie psa jest formą znęcania się nad zwierzęciem, za którą grozi kara grzywny, ograniczenia lub pozbawienia wolności. Szukamy osób, które będą w stanie pomóc ustalić właściciela szczeniaków, które zostały porzucone w sąsiedniej gminie.

Ktoś je wyrzucił z samochodu. Właściciel najprawdopodobniej chcąc pozbyć się szczeniaków, pozostawi je w czterech różnych miejscowościach graniczących z Reskiem. Pierwszy szczeniak został znaleziony przez przypadkowych ludzi wczoraj w Smólsku. Dziś dzięki mieszkańcom Miłogoszczy, Łosośnicy i Starogardu udało się zabezpieczyć trzy kolejne. Nie ma wątpliwości, że wszystkie znalezione psiny są z jednego miotu.

Na tę chwilę nie wiadomo czy to wszystkie psiaki wywiezione przez tego chorego człowieka i pozostawione na pewną śmierć.

Psiaki mają około 6 miesięcy. Są wystraszone i bardzo nieufne. Jutro trafią do lecznicy weterynaryjnej, gdzie przejdą pierwsze szczepienia, po czym będziemy im szukać nowych domów, aby uchronić je przed dramatem, jakim będzie dla nich schronisko. Sprawa zostanie także zgłoszona na Policję.

Bardzo prosimy o pomoc w ustaleniu okoliczności porzucenia psiaków. Szukamy osób, które posiadają informację bądź podejrzenie o  właścicielu porzuconych zwierząt. Porzucenie psa jest formą znęcania się nad zwierzęciem i nieodpowiedzialni właściciele powinni ponieść konsekwencje swoich czynów. Pamiętajmy, że kryjąc taką nieodpowiedzialną osobę, dajemy przyzwolenie na tego typu zachowania wobec bezbronnych zwierząt.

Osoby mające informacje, które pomogą w ustaleniu właściciela porzuconych psiaków, bądź zainteresowane adopcją szczeniaków proszone są o kontakt pod nr. tel: 730 812 660

Możecie też bez pozostawienia swoich danych wysłać wiadomość do nas na adres redakcja@mojeinfo24.pl. Zapewniamy w 100% anonimowość. Sprawdzimy każdy trop, bo nie godzimy się na takie zachowania w stosunku do niewinnych zwierząt.

 
Polecane