Dzisiaj jest: 28.3.2023, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Do porzuconej Tośki uśmiechnęło się szczęście! Znalazła dom i swojego człowieka

Dodano: 4 lata temu

Dziękujemy serdecznie za udostępnienia

Do porzuconej Tośki uśmiechnęło się szczęście! Znalazła dom i swojego człowieka

Z niesamowitą radością informujemy, że po czterech godzinach od publikacji informacji o Tosi, która szuka domu, znalazła się dobra duszyczka, która zobowiązała się zaopiekować na stałę mautką suczką.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie udostępnienia a przede wszystkim dziękujemy nowym właścicielom za okazane serducho.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Tośka, jak to szczeniak jest bardzo wesoła, energiczna, wszędzie jej pełno. Historii jej życia nikt nie zna. Wiemy tylko tyle, że którejś nocy została podrzucona na teren podwórka nieznajomych ludzi.

Obecnie ma zapewnioną opiekę, jednak szukamy miejsca, w którym suczka znajdzie swój dom na zawsze.

Tośka jest bardzo tolerancyjna w stosunku do innych psów, kotów jak i większych gryzoni. Wpatrzona w człowieka i pragnąca miłości, głaskania i przytulania, o co prosi głośnym skomleniem. Suczka wymaga dużo uwagi i obecności człowieka. W towarzystwie przesypia całą noc, bez potrzeby wyjścia na toaletę.

Nie znamy rodziców Tosi, więc trzeba zakładać że jej wygląd w życiu dorosłym może być małą niespodzianką. Na tą chwilę dziewczyna ma około 3 miesięcy. Jest malutka, waży 3,5 kg i wyglądają raczej na psiaka małego, ewentualnie średniej wielkości.

W razie adopcji obowiązuje podpisanie umowy. Jeśli ktoś zdecyduje się zaopiekować psim dzieckiem, gmina zapewnia sterylizację suczki po osiągnięciu odpowiedniego wieku.

Możemy pomóc w transporcie jeśli ktoś pokocha Tośkę na całe życie.

Kontakt w sprawie adopcji Tosi pod numerem telefonu: 730 812 660


Polecane