Dzisiaj jest: 24.8.2019, imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny

20 nielegalnych automatów do gier zatrzymanych w Goleniowe.

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 1235

Goleniowscy policjanci działając wspólnie z funkcjonariuszami Zachodniopomorskiego Urzędu Celno - Skarbowego zatrzymali kolejne nielegalne automaty do gry na terenie Goleniowa.

20 nielegalnych automatów do gier zatrzymanych w Goleniowe.

W zeszły czwartek w godzinach wieczornych funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego wspierani przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie skontrolowali podejrzany lokal w Goleniowie, w którym miały miejsce nielegalne gry hazardowe.

W trakcie kontroli przeprowadzonej w lokalu, który nie miał żadnej firmowej nazwy,  zlokalizowanym na jednej z ulic Goleniowa ujawniono siedem nielegalnych automatów do gier oraz pieniądze przeznaczone na wypłaty wygranych. Zatrzymano również klucze do kolejnych automatów, urządzenie rejestrujące, laptop i umowy zlecenia.

Podkreślić należy bardzo dobrą współpracę obydwu służb. Wspólne działania funkcjonariuszy Policji oraz Krajowej Administracji Skarbowej w znaczący sposób podnoszą efektywność prowadzonych kontroli i przyczyniają się do eliminowania nielegalnych punktów urządzania gier hazardowych.

Za nielegalną działalność związaną z grami na automatach grożą wysokie kary. Za urządzanie gier na automatach bez wymaganej koncesji kara wynosi 100 tys. zł od każdego automatu, zaś za nielegalne urządzanie gier hazardowych grozi też odpowiedzialność karna skarbowa, tj. kara grzywny, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie te kary łącznie.


 
Polecane