Dzisiaj jest: 24.8.2019, imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny

Już w kwietniu ruszy budowa Mrówki na 3-go Maja

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 1848

Gmina Nowogard wydała pozytywną decyzję o warunkach zabudowy pod budowę marketu na ulicy 3-go Maja w Nowogardzie

Już w kwietniu ruszy budowa Mrówki na 3-go Maja

Jak już informowaliśmy, przy ulicy 3-go Maja w Nowogardzie przedsiębiorcy z Goleniowa planują wybudować halę, w której będzie funkcjonował market budowlany. W planach inwestorów jest, aby sklep był opatrzony szyldem Mrówki, pod którym prowadzą już działalność w Goleniowie.

Jak poinformował nas goleniowski inwestor, gmina Nowogard wydała pozytywną decyzję o warunkach zabudowy pod budowę marketu budowlanego.

Z wielką przyjemnością dzielimy się z Państwem tą informacją. Wydanie tej decyzji otwiera nam drogę do  rozpoczęcia inwestycji. Zapewniamy mieszkańców Nowogardu, że zrobimy wszystko, aby otwarcie naszego sklepu nastąpiło jeszcze w tym roku. Mam nadzieję, że już w kwietniu uda nam się wbić pierwszy szpadel na budowie , a mieszkańcy Nowogardu już niedługo będą mogli skorzystać z oferty naszego marketu- mówi w rozmowie z naszą redakcją w-ce Prezes Zarządu PSB Mrówka Marbud Stefan Rutkowski.

To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców gminy Nowogard, którzy podczas konsultacji społecznych w przeważającej większości opowiedzieli się za powstaniem marketu z  branży budowanej i wyposażenia wnętrz na terenie naszego miasta.


 
Polecane