Dzisiaj jest: 25.3.2019, imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli

Zabiorą odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

Dodano: miesiąc temu Czytane: 1087

Szczegółowy harmonogram zbiórki odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Zabiorą odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

Szczegółowy harmonogram zbiórki odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Aby mieć pewność, że odpady zostaną od nas odebrane muszą one zostać wystawione przed posesję przed godziną 7.00 w dzień wywozu.

1.03.2019 r. (piątek)
Nowogard: ulica 15 Lutego, 3 Maja, Asnyka, Bankowa, Batalionów Chłopskich, Cmentarna, Dworcowa, Fabryczna, Górna, Gryfitów, Jana Pawła II, Kasprowicza, Kazimierza Wielkiego, Kilińskiego, Kochanowskiego, Kwietniowa, Księcia Racibora I, Kulice 33-39, Magazynowa, Mickiewicza, Młynarska, Nadtorowa, Ogrodowa, Osiedlowa, Pileckiego, Pocztowa, Polna, Poniatowskiego, Reja, Reymonta, Rzeszowskiego, Sieciechowo 121a, Sienkiewicza, Słowackiego, Światowida, Wartcka, Waryńskiego, Zaciszna, Zielona, Żeromskiego.

4.03.2019 r. (poniedziałek)
Nowogard: ulica Bohaterów Warszawy, Krótka, Łąkowa, Radosława.

7.03.2019 r. (czwartek)
Nowogard: ulica Bema, Leśna, Norwida, Otręby, Staszica, Wybickiego, Zbyszewice.

12.03.2019 r. (wtorek)
Nowogard: ulica 5 Marca, 700 Lecia, Armii Krajowej, Brzozowa, Czarnieckiego, Dębowa, Grota – Roweckiego, Jesionowa, Jodłowa, Kowalska, Kościelna, Lipowa, Luboszan, Lutyków, Plac Wolności, Promenada, Pustać, Roosevelta, Świerkowa, Topolowa, Warszawska, Wiejska, Wyszyńskiego, Zamkowa.

13.03.2019 r. (środa)
Nowogard: ulica Blacharska, Dąbrowskiego, Głowackiego, Kosynierów, Kościuszki, Miętno 20-23, Monte Cassino, Okulickiego, Piłsudskiego, Promenada, Racławicka, Rataja, Sądowa, Sikorskiego, Słoneczna, Smużyny, Stolarska, Pl. Szarych Szeregów, Szkolna, Traugutta, Wileńska, Wojska Polskiego.

14.03.2019 r. (czwartek)
Bieniczki, Bieńczyce, Bromierz, Długołęka, Gardna, Krasnołęka, Olchowo, Osowo, Ostrzyca, Radłowo, Sąpolnica, Sieciechowo, Stare Wyszomierki, Nowe Wyszomierki, Wyszomierz.

15.03.2019 r. (piątek)
Błotno, Błotny Młyn, Czermnica, Dobroszyn, Łęgno, Płotkowo, Strzelewo, Świerczewo, Trzechel, Zakłodzie.

25.03.2019 r. (poniedziałek)
Boguszyce, Brzozowo, Jarchlino, Konarzewo, Kulice, Maszkowo, Sąpole, Słajsino, Wierzbięcin, Wojcieszyn, Żabowo, Żabówko.

26.03.2019 r. r. (wtorek)
Glicko, Lestkowo, Miętno (bez nr 20-23), Orzechowo, Orzesze, Wierzchy, Wołowiec, Sikorki, Struga, Szczytniki, Zagórz, Zatocze.

27.03.2019 r (środa)
Bochlin, Dąbrowa, Grabin, Karsk, Ogary, Ogorzele, Olszyca, Ptaszkowo, Warnkowo, Wierzchęcino, Suchy Las.


 
Polecane