Dzisiaj jest: 22.5.2019, imieniny: Emila, Neleny, Romy

Areszt za rozbój w Nowogardzie. Sprawca zatrzymany na gorącym uczynku

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 3033

Policjanci z OPP w Szczecinie w czasie służby pełnionej na terenie Komisariatu Policji w Nowogardzie zatrzymali mężczyznę, któremu przedstawiono zarzut rozboju i trafił do aresztu. Grozi mu do 12 lat

Areszt za rozbój w Nowogardzie. Sprawca zatrzymany na gorącym uczynku

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie w czasie służby pełnionej na terenie Komisariatu Policji w Nowogardzie zatrzymali mężczyznę, któremu przedstawiono zarzut rozboju i trafił do aresztu. Za tego typu czyn grozi do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w jednym z nowogardzkich mieszkań. Funkcjonariusze OPP Szczecin pełniąc służbę w patrolu pieszym, usłyszeli krzyki kobiety. Niezwłocznie udali się w tym kierunku, gdzie jak okazało się, doszło do rozboju.

39-letni mieszkaniec gminy Nowogard siłą wtargnął do mieszkania 44-letniego mężczyzny, po czym uderzył go pięścią w twarz, a następnie zabrał leżące na stole dwa telefony komórkowe.

Szybka reakcja szczecińskich policjantów przyczyniła się do zatrzymania sprawcy na gorącym uczynku. Prokurator przedstawił 39-latkowi zarzuty za rozbój, a następnie decyzją sądu podejrzany trafił na 3 miesiące do aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.
Źródło: Policja Goleniów
Polecane