Dzisiaj jest: 23.7.2019, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

KARNAWAŁOWA GALA DISCO POLO

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 1301

WEEKEND, EXTAZY, JORGUSS, MILANO I WIELU INNYCH! 70% biletów już wyprzedana!

KARNAWAŁOWA GALA DISCO POLO
Artykuł sponsorowany
 
Już 02.03.2019, czyli w ostatnią sobotę karnawału orgaznizowana jest największa w województwie gala muzyki Disco Polo. Od 19:00 w Netto Arenie będzie można usłyszeć największe gwiazdy. Line - up robi wrażenie.

Na scenie wstąpi gwiazda tegorocznego Sylwestra jednej ze stacji telewizyjnych – Zespół Weekend. Oprócz Zespołu Weekend wystąpi znany i lubiany Kamil Chludziński z zespołem Extazy, Jorrgus, Milano. Stawkę zamykają młodę wchodzące gwiazdy Disco Polo – Skolim – Konrad Skolimowski, który na pewno pokaże się z przebojem „Porwanie”, NEF ze swoim hitem „Kochaj mnie”. Również dwie piosenki zaśpiewają kontrowersyjne Siostry Godlewskie.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 19:00 i potrwa do około północy. Bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki, więc nie czekajcie do ostatniej chwili!

 

Ceny zaczynają się od 49 zł – miejsca na płycie, siedzące w sektorach kosztują od 69 zł do 99 zł. Bilety na sektory uprawniają również do wejścia na parkiet. Dla fanów muzyki disco została przygotowana również strefa VIP – all inclusive, w której będzie możliwość spotkania występujących artystów. Strefa VIP – All inclusive to nie tyko spotkania z Artystami, ale również specjalnie wydzielona ekskluzywna strefa z cateringiem, napojami oraz wygodnymi sofami.

Karnawałowa Gala Disco Polo to zabawa dla całych rodzin, dla najmłodszych przygotowane są bilety ulgowe w cenie 29 zł. Dla grup powyżej 10 osób mamy przygotowane zniżkę 10%.
 
Karnawałowa Gala Disco Polo to impreza, której nie można przegapić!

Bilety do nabycia:
Bilety.fm - https://bit.ly/2AAVRMk
Kup Bilecik - https://bit.ly/2sbNsKz
Netto Arena - https://bit.ly/2sglWeV
oraz stacjonarnie w punkcie informacji turystycznej na Zamku w Szczecinie, kasach Netto Arena, sieci Empik oraz Media Markt.

Bilety grupowe można zamawiać u organizatora pod numerem telefonu 538 350 029 lub bilety@yea.com.pl
Polecane