Dzisiaj jest: 26.3.2019, imieniny: Dory, Olgi, Teodora

Zupełnie ciemno nad jeziorem. Nie działa nowe oświetlenie

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 1445

Od kilku dni nad jeziorem w Nowogardzie nie działają nowo wymienione lampy

Zupełnie ciemno nad jeziorem. Nie działa nowe oświetlenie

Nowo zainstalowane lampy wzdłuż alejek nad nowogardzkim jeziorem nie działają od kilku dni i pomimo zgłaszania problemu, do tej pory nie widać służb, które by sprawę rozwiązały. Egipskie ciemności panują od ulicy Zielonej do Lutyków. Po zmroku robi się bardzo nieciekawie. Strach wyjść po południu na spacer, bo można sobie zęby wybić-pisze do nas internauta.

W sprawie niedziałającego oświetlenia wzdłuż murów nad jeziorem skontaktowaliśmy się dziś z Urzędem Miejskim w Nowogardzie. Usłyszeliśmy, że sprawa nie była im dotąd znana, pomimo że mężczyzna kontaktujący się z nami twierdzi, że awarię zgłaszał. Pracownica urzędu poinformowała nas, że tym razem zgłoszenie odnotowała i sprawa zostanie przekazana do konserwatora.

Mieszkańcy miasta muszą teraz uzbroić się w cierpliwość. Ewentualnie można wyposażyć się w latarki.

Przypomnijmy, że procedura w przypadku niedziałającego oświetlenia jest taka, że mieszkańcy powinni zgłaszać awarię do Urzędu Miejskiego, który informuje o tym odpowiedzialnego konserwatora. Pracownicy urzędu przyjmują zgłoszenia od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30-15.30.
Polecane