Dzisiaj jest: 25.5.2019, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Akcja "SpoKREWnieni służbą" w Nowogardzie już 20.10. Kolejna okazja, żeby oddać krew

Dodano: 7 miesięcy temu Czytane: 1468

Mundurowi z Nowogardu przyłączyli się do zbiórki krwi w hołdzie Żołnierzom Wyklętym i postanowili honorowo oddać krew, aby podzielić się tym co najcenniejsze – krwią, która ratuje życie.

Akcja "SpoKREWnieni służbą" w Nowogardzie już 20.10. Kolejna okazja, żeby oddać krew

Ogólnopolska akcja „spokrewnieni służbą”, nad którą patronat objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, ma na celu upamiętnienie i oddanie hołdu żołnierzom - bohaterom zbrojnego podziemia, którzy przelali krew w obronie Niepodległości Polski.
 

Akcja, choć w głównej mierze skierowana jest do służb mundurowych, stwarza możliwość dla wszystkich tych, którzy oddając krew, chcieliby pomóc innym. Takie wspólne działania dają poczucie integracji wokół idei krwiodawstwa.
 

W ramach tej akcji w dniu 20.10.2018 r w godzinach 10:00 – 14:00 na Placu Wolności w Nowogardzie odbędzie pobór krwi. Organizatorami akcji jest Komisariat Policji w Nowogardzie oraz Zakład Karny w Nowogardzie.
 

Zachęcamy wszystkich chętnych do udziału w akcji. Pamiętajmy, że nasza krew jest bezcennym, często jedynym darem ratującym zdrowie i życie.

Źródło: Policja
Polecane