Dzisiaj jest: 23.10.2018, imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Zabiorą odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

Dodano: miesiąc temu Czytane: 2229

Szczegółowy harmonogram zbiórki odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Zabiorą odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

Szczegółowy harmonogram zbiórki odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

2.10.2018 r. (wtorek) Nowogard ulice: Bohaterów Warszawy, Gryfitów, Jana Pawła II, Krótka, Księcia Racibora I, Kulice 33-39, Łąkowa, Radosława, Światowida, .
 

5.10.2018 r. (piątek)  Nowogard ulice: 15 Lutego, 3 Maja, Asnyka, Bankowa, Batalionów Chłopskich, Cmentarna, Dworcowa, Fabryczna, Górna,  Kasprowicza, Kazimierza Wielkiego, Kilińskiego, Kochanowskiego,  Kwietniowa, Magazynowa, Mickiewicza, Młynarska, Nadtorowa, Ogrodowa, Osiedlowa, Pileckiego, Pocztowa, Polna, Poniatowskiego, Reja, Reymonta, Rzeszowskiego, Sienkiewicza, Słowackiego, Wartcka, Waryńskiego, Zaciszna, Zielona, Żeromskiego.
 

8.10.2018 r. (poniedziałek) Nowogard ulice: Bema, Leśna, Norwida, Otręby, Staszica, Wybickiego, Zbyszewice.
 

15.10.2018 r. (poniedziałek) Nowogard ulice: 5 Marca, 700 Lecia, Armii Krajowej, Blacharska, Brzozowa, Czarnieckiego, Dąbrowskiego, Dębowa, Głowackiego, Grota – Roweckiego, Jesionowa, Jodłowa, Kosynierów, Kowalska, Kościelna, Kościuszki, Lipowa, Luboszan, Lutyków, Miętno 20-23, Monte Cassino, Okulickiego, Piłsudskiego, Plac Wolności, Promenada, Pustać, Racławicka, Rataja, Roosevelta, Sądowa, Sikorskiego, Słoneczna, Smużyny, Stolarska, Pl. Szarych Szeregów, Szkolna, Świerkowa, Topolowa, Traugutta, Warszawska, Wiejska, Wileńska, Wojska Polskiego, Wyszyńskiego,  Zamkowa.
 

16.10.2018 r. r. (wtorek)  Glicko, Lestkowo, Miętno (bez nr 20-23), Orzechowo, Orzesze, Wierzchy, Wołowiec, Sikorki, Struga, Szczytniki, Zagórz, Zatocze.
 

18.10.2018 r (czwartek) Bochlin, Dąbrowa, Grabin, Karsk, Ogary, Ogorzele, Olszyca, Ptaszkowo, Warnkowo, Wierzchęcino, Suchy Las.
 

19.10.2018 r. (piątek) Bieniczki, Bieńczyce, Bromierz, Długołęka, Gardna, Krasnołęka, Nowe Wyszomierki, Olchowo, Osowo, Ostrzyca, Radłowo, Sąpolnica, Sieciechowo, Stare Wyszomierki, Wyszomierz.
 

22.10.2018 r. (poniedziałek) Błotno, Błotny Młyn, Czermnica, Dobroszyn, Łęgno, Płotkowo, Strzelewo, Świerczewo, Trzechel, Zakłodzie.
 

26.10.2018 r. (piątek) Boguszyce, Brzozowo, Jarchlino, Konarzewo, Kulice, Maszkowo, Sąpole, Słajsino, Wierzbięcin, Wojcieszyn, Żabowo, Żabówko.

Polecane