Dzisiaj jest: 24.8.2019, imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny

Rodzina zgłosiła zaginięcie, świadkowie, że jeździ pijana. Została zatrzymana

Dodano: rok temu Czytane: 6629

Po kilkugodzinnych poszukiwaniach zatrzymano 29-latkę, która jeździła pijana po okolicznych wsiach. W organizmie miała ponad 2,3 promila alkoholu.

Rodzina zgłosiła zaginięcie, świadkowie, że jeździ pijana. Została zatrzymana

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miała 29-letnia mieszkanka gminy Nowogard, którą zatrzymano w zeszły wtorek po kilkugodzinnych poszukiwaniach.

Sygnał, że kierująca pojazdem ford mondeo, która jeździ po okolicznych wsiach może być nietrzeźwa, policjanci otrzymali 11 września popołudniu. Wcześniej rodzina kobiety miała zgłosić jej zaginięcie.

Patrol natychmiast pojechał w miejsce, gdzie kobieta była widziana po raz ostatni. Po kilku godzinach funkcjonariusze „namierzyli” pojazd w okolicy sortowni śmieci w Słajsinie i zatrzymali go do kontroli. Od siedzącej za kierownicą 29-latki czuć było alkohol.

Badanie wykazało ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie kobiety. Po sprawdzeniu personaliów kierowcy wezwano na miejsce pogotowie. Po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego kierującą przewieziono na komisariat, po czym została ona przekazana rodzinie.

W związku z agresywnym zachowaniem 29-latka ostatecznie trafiła na izbę wytrzeźwień.

Kobiecie zatrzymano prawo jazdy, a za jazdę pod wpływem alkoholu odpowie przed sądem.

 
Polecane